Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

4 minutes ago, mustang said:

 

 

Hoću. Hvala. Faudu sam dva puta već pogledala, koji sam sajko. 

 

OBAVEZNO.

 

Inače vidiš da par postova iznad "nude" i Patriu i No man's land, ako si pak za pucačinu/rokačinu.

Link to comment
8 minutes ago, John Coltrane said:

 

OBAVEZNO.

 

Inače vidiš da par postova iznad "nude" i Patriu i No man's land, ako si pak za pucačinu/rokačinu.

 

Thx

 

Jbga, slušam tebe ko ozeblo sunce jer do sada sve što si preporučivao mi je odgovaralo. Tako da kad ti nesto kažeš (i ajanti... both pijani i tržni, tu smo isti :D).. u te preporuke ne sumnjam

 

 

 

  • Wub 1
Link to comment

Počeo sinoć Patriu, tenzično, što bi rekli na N1, a dve babe se gledaju preko plota:happy: Glup sam da pohvatam ko je tu Bask, ko došljak, svi mi zvuče isto, biće valjda vremena da se skonta.

Link to comment

Valley of Tears, izraelska serija o Yom Kippur ratu 1973. godine, četiri epizode za sad izašle. Obavezno prebaciti audio na hebrejski jer je po default na engleskom :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
On 17.11.2020. at 22:46, mustang said:

 

Thx

 

Jbga, slušam tebe ko ozeblo sunce jer do sada sve što si preporučivao mi je odgovaralo. Tako da kad ti nesto kažeš (i ajanti... both pijani i tržni, tu smo isti :D).. u te preporuke ne sumnjam

 

offtopic

Ja neću o serijama, nego samo da kažem da se ne kaže "gleda ko ozeblo sunce" nego "ko ozeb'o sunce".

U smislu ko ozebao čovek, smrznut, kad gleda sunce, da se zgreje. Ozeblo sunce ne znači ništa, a i da ima neko ozeblo sunce, što bi ga gledala?

 

 

Link to comment

mrzim usranu hbo aplikaciju, uspeo sam odgledati prvo drugu sezonu successiona 

 

primetio sam posle 8 epizoda, ne zato što mi bilo čudno, nego kad sam stavio pauzu ono piše season 2 :isuse:

  • Haha 3
Link to comment
On 26.5.2020. at 23:27, kud u maglu Simoviću said:

i know this much is true

 

crno i teško, mnogo teško za gledanje. mark rufalo genijalan

ko može neka ne propusti

 

:ziga: za preporuku. Dodao sam na listu još kad sam video post i tek sad konačno odgledao. Rufalo je fenomenalan, a serija teška kao najcrnje nebo. Mučno, sporo i kvalitetno, odavno nisam gledao nešto tako dobro.

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment
On 24.11.2020. at 14:55, Pokojni Ruxin said:

mrzim usranu hbo aplikaciju, uspeo sam odgledati prvo drugu sezonu successiona 

 

primetio sam posle 8 epizoda, ne zato što mi bilo čudno, nego kad sam stavio pauzu ono piše season 2 :isuse:

Ja sam tako odgledao Escape at Dannemora, od trece epizode, ubedjen da je to pocetak serije. 

Link to comment

Aplikacija je stvarno teški krš, za sve serije odatle vodim evidenciju dokle sam stigao.. :)

Skinite series guide sa play stora, odlična aplikacija za pregled serija

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to HBO Max

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...