Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 minute ago, morgana said:

ti crtani nisu iz iste epohe kao skubi ali da, super su

 

Niti su konceptualno isti, Skubi je imao pocetak i kraj i neki zaplet izmedju. Flintstones, Jetstons, Wacky Races, to je sve stara Hana-Barbera produkcija, uz njih i oni sto su isli ujutro pred skolu - Vitez Koja, Lale Gator, itd.

 

Cartoon Network je stancovao malo drugacije tipove crtaca, dosta nebuloznije i haoticnije. Nema leba da mi iko preprica jednu epizodu "Cow and Chickena" ili "I am Weasel" i objasni sta se tu tacno desavalo. Johnny Bravo, Dexter, ona tri Edija, sve neka komedija situacije, samo dosta uvrnuta.

 

Da ne bude zabune, voleo sam i prve (Skubija najvise od prvih) i druge (Chicken mi je dugo ovde bio i avatar), ali to nisu crtaci za isti uzrast.

 

E da, Samurai Jack je jedno malo remek-delo.

  • +1 4
Link to comment
  • 4 weeks later...

Završio “His dark materials”, eh, podsetilo me zašto mi je treća knjiga bila previše uvrnuta :D mislim da je nedorečen i zbrzan rasplet (tako je i u knjizi), pogotovo najbitniji fajt u istoriji univerzuma. Ne mogu reći da je loše, ali nešto fali, više detalja i razrade, postoji dobar razlog zašto recimk HP ima sedam debelih knjiga, ako već gradiš tako kompleksan svet i toliko grandioznu postavku. Likovi često dolaze i brzo prolaze, trebalo bi da si emotivno vezan za njih, a nisi.

 

Dvoje klinaca su odlični, kao i Azrael i Mrs Koulter (Ruth Wilson kida gde god sam je gledao).

Drago mi da sam odgledao, drago mi da su ovo napravili, ali ne verujem da ću gledati ponovo.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

HBO Max se gasi 23. maja, nova striming platforma se zove samo - Max

Warner Bros. Discovery je najavio planove za pokretanje novog servisa za striming koji će spojiti HBO Max i Discovery+, a nova platforma će se zvati samo Max

  • HBO Max se gasi 23. maja, nova striming platforma se zove samo - Max

U budućnosti kada budete hteli da gledate The Last of Us ili Succession, to više nećete raditi u aplikaciji HBO Max. Kao što se pričalo već nekoliko meseci, Warner Bros. Discovery menja ime svog popularnog servisa u Max. Kompanija će spojiti HBO Max i Discovery+ sadržaj, iako će potonja ostati kao samostalna usluga u SAD.

Velika promena će se desiti 23. maja u SAD — skoro tačno tri godine nakon što je HBO Max debitovao, a WBD će objaviti globalne planove za ovaj striming servis kasnije ove godine.

Max obećava poboljšano korisničko iskustvo

Za mnoge korisnike, HBO Max će se automatski ažurirati 23. maja, dok će drugi morati da skinu Max aplikaciju posebno. WD je objavio da će, Max korisnicima pružiti novo korisničko iskustvo reprodukcije video zapisa, više personalizacije i podrazumevani dečiji profil sa roditeljskim nadzorom za nove pretplatnike. Pored toga, WBD tvrdi da će aplikacija imati pojednostavljenu navigaciju, uključujući i sekcije za svaki brend (HBO, TLC, Discovery i tako dalje).

Svi vaši podaci, podešavanja i informacije o nalogu će neprimetno biti prebačeni na Max, kaže WBD. Kompanija je dodala da će trenutni pretplatnici imati pristup funkcijama svog trenutnog plana najmanje šest meseci nakon lansiranja Max-a. Ovo je važno jer trenutni pretplatnički planovi uključuju 4K striming, ali će novi pretplatnici morati da plate dodatno za tu privilegiju.

Cene generalno ostaju iste

Što se tiče cene, deluje da će generalno ostati ista, a ovo će biti opcije:

  • Ad-lite Plan – 9,99/99,99 dolara mesečno/godišnje (reklame, 1080p rezolucija, 2 istovremena strima, 5.1 okružujući zvuk)
  • Ad-free Plan – 15,99/149,99 dolara mesečno/godišnje (bez reklama, 1080p rezolucija, 2 istovremena strima, 30 offline preuzimanja, 5.1 okružujući zvuk)
  • Ultimate Plan – 19,99/199,99 dolara mesečno/godišnje (bez reklama, 4K rezolucija, 4 istovremena strima, 100 offline preuzimanja, Dolby Atmos zvuk)

Kod nas stiže početkom naredne godine

Očekuje se da će Max biti dostupan u Evropi (i Srbiji) početkom sledeće godine, ali trenutno nema previše informacija o tome. Sredinom 2024. godine HBO Max se gasi i u Aziji i Australiji, a kraj 2024. je rezervisan za nova tržišta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...