Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

10 minutes ago, maheem said:

Pirate Bay će vam oprostiti.

 

Qbittorent pa se installiraju search plug in-ovi i traži iz programa, nisam posetio nikakav sajt za pretragu torrenata, ne pamtim. 

  • Hvala 1
Link to comment
43 minutes ago, Mil@n said:

 

Qbittorent pa se installiraju search plug in-ovi i traži iz programa, nisam posetio nikakav sajt za pretragu torrenata, ne pamtim. 

Retko skidam al fala za ovo, secam se da si to ranije pominjao.

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Gledam sad, ima i kod mene.

Inače mi nisu jasni, niko još nije svoje sadržaje skidao, svi gledaju da imaju što jači katalog.

 

Mislim da je problem u tome da dok stoji, moraju da plaćaju tantijeme glumcima i sl, a kada skinu, valjda ne. 

 

Tako sam nešto pročitao negde, a i ima smisla, ne vidim drugi razlog da skidaju nešto u šta su upucali toliko para, sigurno nije jer nema mesta na hard disku HBOMAX-a :D

Link to comment

Jeste, zamisli ti koliko su nisko pali da skidaju svoje originale da ne bi placali royalties! Go woke, go broke. Bar je dizni doveo serifa preko noci da im sredi katastrofalnu situaciju. Nece ljudi da gledaju kilave muskarce i zene heroine u svakoj drugoj seriji niti da se podmece crital race terorija i gej/trans prica deci.  Isto vazi i za filmove 

 

Top gun maverick vs npr black adam

 

 

Edited by mustang
Link to comment
19 minutes ago, Mil@n said:

 

Mislim da je problem u tome da dok stoji, moraju da plaćaju tantijeme glumcima i sl, a kada skinu, valjda ne. 

 

Tako sam nešto pročitao negde, a i ima smisla, ne vidim drugi razlog da skidaju nešto u šta su upucali toliko para, sigurno nije jer nema mesta na hard disku HBOMAX-a :D

Pa znam da je to razlog, ali opet ne bi trebali to da rade, deluje sumanuto.

Mislim, nije mi baš jasna ta računica, koliki su ti troškovi naspram zarade, tom logikom bi mogli da izbrišu sve originale iz kataloga. :unsure:

A šta je onda tek sa tudjim produkcijama?

Link to comment
10 hours ago, mustang said:

 gej/trans prica deci. 

 

 

Gledalo moje dete (10g) taj film sa gay decom. Generalno se nije ni osvrnula na taj detalj, pa ne znam da li im propaganda ne sljaka dobro ili sljaka idealno

Link to comment

ja gledala sinoc Gilded age maraton ...mozak na pasu sa sarenim sobama i aljinama..milina.

 

 

iako sam sinoc mislila da su dosta preterali sa sarenilom danas uz malo ,,istrazivanja,, vidim da bas i nisu..zanimljivo..

Edited by ivy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...