Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

7 hours ago, mraki said:

Završi se Beli Lotus, mnogo bolja sezona od prve.

 

  Hide contents

E jbg Tanja, baš bi bila fora da ih je pobila i izvukla se.

 

 

Da, ali nikako jer je prva loša već jer je druga nivo iznad. Malo šta bolje se pojavilo poslednjih godina, ako i bilo šta.

 

Spoiler

Najbolja priča mi je Plazina i cele te četvorke. Emocije, dileme, strahovi svojstveni svim parovima. Ona glumi kao car, neopisivo zrači. 

 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Meni je druga dosta kompletnija od prve, u prvoj mi je nešto suštinski falilo.

Odlična je Aubrey, ali ništa lošija ni žena od prijatelja, ona scena u finalu kad joj ovaj kaže šta ima, pa tih nekoliko sekundi dok onda to procesuira i smišlja osvetu…

Inače, promakne mi tu dosta detalja, pročitah recimo…

Spoiler

…kad je spominjala plavog trenera sa kojim se druži i sveti mužu, slučajno pokaže i sliku plavog klinca, tako nam govoreći ko mu je otac.

Sinoć u finalu klinac zove, a ovaj ga ignoriše čačkajući zube, što govori kako zna da nije njegov. :ohmy:

 

  • +1 3
Link to comment

Svi dobro glume. Jedini (po meni) miskasting je Porša, ali je vrlo moguće da me iritira i sam njen lik tj što me smara taj avanturistički™ tip devojaka koje smaraju "previše fini momci". Sjajan je momenat kada su na aerodromu na kraju, oboje skontaju koliko su se izjebali, i kao fuck this "can u give me your phone number"? (mada, zar ga nije već imala? Nebitno...).

 

Sezona je skoro pa identična u smislu zapleta i svega, samo što je sve podignuto za stepen iznad. Likovi i njihovi odnosi zanimljiviji, i bolje odglumljeni. Pejsaži i mora i obale i Sicilije uopšte su prelepi, muzika i prateće melodije se savršeno uklapaju, čak i snimci talasa, mora, kao da pričaju neku svoju priču i daju atmosferu kao da si sa njima na letovanju. Priča je malo dublja, i sama misterija je imho zanimljivija.

 

Usled svega toga, sveukupan utisak je 1 totalna dominacija™. 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Neverovatno ali druga sezona je dosta bolja od prve koja je odlična. A gledao sam ih skoro jednu za drugom. Deluje da će treća biti na Maldivima i da vidimo koga će da vrate.

 

Spoiler

Misterija je ovde bila dosta očiglednija nego u prvoj sezoni, čim su se pojavili Italijani sa brodom bilo je jasno da će oni da najebu. Na kraju ostade Greg sa brdom para...

 

Link to comment

Sad kad toliko hvalite prvu, dodje mi da je pogledam opet, mada to ne bi bilo to.

Sećam se da sam tad gledao novu epizodu iz nedelje u nedelju, i da mi je glavni utisak bio “zašto ja dodjavola gledam ovo i dalje”?

Druga mi je skroz drugi nivo, čemu je dosta doprineo i šarm Sicilije.

Link to comment
19 minutes ago, *edited by mod said:

Neverovatno ali druga sezona je dosta bolja od prve koja je odlična. A gledao sam ih skoro jednu za drugom. Deluje da će treća biti na Maldivima i da vidimo koga će da vrate.

 

  Hide contents

Misterija je ovde bila dosta očiglednija nego u prvoj sezoni, čim su se pojavili Italijani sa brodom bilo je jasno da će oni da najebu. Na kraju ostade Greg sa brdom para...

 

 

Spoiler

Pa bilo je jasno da je nešto rade, ali nisam bio siguran da će baš ona da ispliva, bilo je tu više mogućih scenarija, pogotovu u krugu četvorke™ usled ljubomore, i koječega. A i ona je otišla "sa stilom", za razliku od upravnika hotela iz prošle koji je ubijen pukom slučajnošću. Uopšte, na tom brodu je bilo dosta smešnih scena, pogotovu od kada je skontala da joj se ne piše dobro. 

 

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

 

  Hide contents

Pa bilo je jasno da je nešto rade, ali nisam bio siguran da će baš ona da ispliva, bilo je tu više mogućih scenarija, pogotovu u krugu četvorke™ usled ljubomore, i koječega. A i ona je otišla "sa stilom", za razliku od upravnika hotela iz prošle koji je ubijen pukom slučajnošću. Uopšte, na tom brodu je bilo dosta smešnih scena, pogotovu od kada je skontala da joj se ne piše dobro. 

 

Spoiler

Nije mi bilo jasno da muljaju baš sa Gregom, ali sećam se da su bile neke muške crne cipele i dosta davljenja na samom početku, pa je prosto morao da bude neko sa brodom.

 

Link to comment

Meni je prva sezona Lotusa isto bila carska, cak sam i malo vise uzivao, valjda zbog Armonda koji mi je najzabavniji lik u seriji, a tu je i Daddario & Sweeney faktor :wub:

 

Ali finale druge je odlicno, super su zaokruzili sve, toliko da vise nisam siguran koja sezona mi je draza. Odlican je lik Daphne i cela ta dinamika dva para, a o Jennifer Coolidge da ne pricam, rasplet na jahti je antologijski.

 

Sve u svemu, izuzetna serija i potvrda trece sezone je sjajna vest. Pomenuse Maldive u epizodi, ali ja videh neku najavu producenta da ce biti smestena u Aziju. :)

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, mraki said:

Jebote, ladno počeli da uklanjaju originalnu HBO produkciju da ne bi plaćali glumcima i ekipi… :isuse:
Sklonili Westworld, Vinyl, Raised by Wolves i jos neke…

 

Realno, nikome neće nedostajati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...