Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ajde baš pogledaj pa podeli utiske, nema puno epizoda.

Mnogi kažu da im je serija vrhunska, meni je onako, ima ok atmosferu ali mi suštinski tu dosta toga fali. More style than substance.

Link to comment

A sve kao danas sutra cu, ona me nervira upravo iz razloga sto si rekao, plus kad je vidim po intervjuima, idi bre zeno u tri lepe, posle se pitamo sto nas neki vide samo kao objekte...pogledacu posle 15. Novembra pa javljam

Edited by mustang
Link to comment
  • 4 weeks later...
On 2.11.2022. at 12:15, Spirit said:

Serija za odmaranje mozga. Meni samo oni kadrovi Sicilije vredni gledanja, radnja inako usput. 
Inače je prva sezona dobila Emmy nagradu za najbolju kratku seriju 

 

poceo ponovo da gledam prvu.

konacno je i druga sezona proradila.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

prva epizoda trece sezone je jedno od vecih razocarenja ikada - lepsa polovina, koja je citala knjige, kaze da ovo definitivno nije radjeno po istima.

 

na momente je bolno glupo, s dijalozima u kojima su svi likovi poput billy bob-a iz sling blade-a. 50 minuta nicega.

 

gledace se i dalje, ali pocetak nimalo ne obecava.

Link to comment

Ja sam čitao knjige, doduše davno, ali treća je poprilično ludilo, za stepenik-dva iznad prve dve, ne znam koliko je to prenosivo na ekran. Tako da možda i nije loše ako se malo odstupa, naravno ne na preglup način.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...