Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Setio sam se jedne malo starije HBO serije koja mi se jako svidela kad sam je ranije gledao, medjutim nikada nije dozivela neku popularnost, pa je trajala samo dve sezone i ima ukupno 16 epizoda, radnja je vezana za dva lika koja u Njujorku pokusavaju da se probiju u modnoj industriji, a u sporednim ulogama se pojavljuju i reper Kid Cudi, kao i onaj lik koji je bio Ziggy u seriji The Wire, a glumio je i u Generation Kill, ovde je takodje bio podjednako dobar, plus u prvoj sezoni se pojavljuje i preslatka Shannyn Sossamon, a u drugoj sezoni svoju epizodnu ulogu ima i bozanstvena Gina Gershon, jedino sto mi se nije svidelo je ime serije (How to Make It in America), previse je dugacko i zvuci kao naziv nekog jeftinog prevarantskog prirucnika, mnogo bi bilo bolje da su seriju nazvali po imenu te njihove modne linije (Crisp) oko koje se vrti radnja, bas zvuci lepo i bolje je za promociju.

 

https://www.imdb.com/title/tt1299365/

 

IBAstBz.jpg

 

Link to comment

High Maintenance, ova serija mi je dugo stajala na listi cekanja, pa je pre par dana napokon i ona dosla na red, ima 4 sezone i ukupno 34 epizoda od po pola sata, prva i druga sezona su mi bile odlicne, dok su mi treca i cetvrta ipak bile za nijansu slabije, ali definitivno zasluzuje sve preporuke i bila je bolja nego sto sam ocekivao, radnja je vezana za lika koji prodaje vutru u Bruklinu, medjutim svaka epizoda se vrti oko drugih likova koji od njega kupuju travu, pa su u fokusu svake epizode drugi likovi, a ima i nekih koji se pojavljuju u vise njih.

 

Ko bi rekao da ce serija vezana za zabavne substance i naj kul deo Njujorka biti iskljucivo 100% hipsteraj i 0% gangsteraj, to je potpuno suprotno od onoga sto preferiram, ali ipak mi se serija bas svidela jer je lagana, opustena i uspeli su da docaraju taj deo Velike Jabuke, medjutim ipak moram i da napisem neke negativne utiske, pre svega komotno su mogli da nazovu seriju BrookHHHlyn, posto ocigledno u tom posh delu zapadnog Bruklina zive samo likovi za koje vazi jedna od tri H karakteristika (hipster, hipik, homo), a neki su imali dve ili cak sve tri H osobine, mene licno mnogo vise privlaci daleko siromasniji istocni deo Bruklina gde su crna braca i geto ribe, ili juzni deo gde su Rusi.

 

Takodje, u zivotu nisam gledao seriju sa toliko losih riba, bez preterivanja nisu ubacili nijednu jedinu zensku koja je vredna pomena, stanje je bilo toliko alarmantno, da sam u cetvrtoj epizodi trece sezone uspeo da vidim jednu koliko toliko privlacnu da sam morao da momentalno pauziram i odem na google i vidim ko je u pitanju, znaci neka glumica Reshma Shetty za koju nikada do sada nisam cuo, a kad sam joj malo guglao slike, izgleda mi OK, ali nista spektakularno, medjutim u seriji se pojavila na nekih tridesetak sekundi i izgledala je kao Boginja u odnosu na sve zensko sto sam u prethodnim epizodama morao da gledam, a zanimljivo da je u fokusu bas te iste epizode bila ona glumica iz serije Girls sto ima britanski akcenat, ona mi je prosek, ali me je podsetila na tu njenu seriju gde takodje slabo ima dobrih ribu, narocito kad se pogleda ime serije, ali bar jednu od glavnih uloga ima Allison Williams koja mi je skroz super i isto sam je obozavao u filmu Get Out.

 

I za kraj, imam jos jednu negativnu primedbu na ovu seriju, ajde sto nema dobrih riba, ali preterase ga sa seks scenama neprivlacnih ljudi, znaci bilo je i gej krljanja, a bilo je i ruznog hetero seksa, mogli bi komotno ovu seriju da pustaju seksualnim zavisnicima na njihovim sastancima, nakon svake epizode mi je libido bio u negativnoj zoni, plus u zivotu nisam gledao ni film ni seriju gde ima toliko muske full-frontal golotinje, nagledao sam se barenih hot-dogova za sva vremena, poceo sam da prepoznajem neke glumice i pre nego sto im prikazu lice :D

 

https://www.imdb.com/title/tt6078096/

 

E8Yjb2c.png

Edited by Бруклинский
Link to comment
  • 2 weeks later...

Lepa vest za sve ljubitelje jedne od najsmesnijih serija ikada, Curb Your Enthusiasm i zvanicno obnovljen, tako da ce biti i 11 sezona :)

 

https://deadline.com/2020/06/curb-your-enthusiasm-renewed-season-11-hbo-1202973993/

 

Quote

‘Curb Your Enthusiasm’ To Return For Season 11 On HBO

TWfcaE0.png

 

Larry David will return to HBO for an eleventh season on Curb Your Enthusiasm.

 

This comes after the tenth season of the comedy aired on the cable network earlier this year. It takes the show past 100 episodes.

 

Created by David, who will exec produce alongside Jeff Garlin, Jeff Schaffer and Gavin Polone as well as co-executive producer Laura Streicher and consulting producer Jon Hayman.

 

Season ten starred David, Jeff Garlin, Susie Essman, Cheryl Hines, Richard Lewis, J.B. Smoove and Ted Danson and expect many, if not all of them to return. Last season followed Larry as he set up a spite coffee store.

 

HBO has previously said that it would renew the show as long as the Seinfeld co-creator wants to do it.

 

“This past season tapped into the zeitgeist in such an uncomfortably delightful way,” said Amy Gravitt, Executive Vice President, HBO Programming. “Larry is already busy writing, and we can’t wait to see what he has in store.”

 

Larry David added, “Believe me, I’m as upset about this as you are. One day I can only hope that HBO will come to their senses and grant me the cancellation I so richly deserve.”

 

Ali koliko je to luda serija, ne postoji epizoda koja nije bila odlicna, nadam se da ce Larry nastaviti da snima sve dok koraca ovom planetom.
Gotovo je nemoguce izdvojiti najsmesniju scenu, ali ona vezana za cokoladnu tortu je definitivno jedna od najjacih, plus tu je i Vivica Fox :wub:

 

Edited by Бруклинский
Link to comment
25 minutes ago, Moća said:

Kako traziti sportske filmove na HboGo?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

ideš na Filmovi, izabereš najgledanije i onda ćeš imati  gore desno padajući meni i kod žanr izabereš sportski

tako možeš i za serije

Link to comment
22 minutes ago, Moća said:

Kod mene nema zanr sportski.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

hbo.png

 

izaberi obavezno na Najgledanije jer kod Novo nema sportski žanr, a npr kod Imdb Toplist ima ali ti izbaci manje filmova.

Link to comment

taj meni imaš samo kada gledaš na kompu, kad si na mobilnom nema ga

 

ako strimuješ sa moba na telku, pronađi ga prvo na kompu pa ukucaj onda u search na hbogo app, npr ona voli zvezdu

Link to comment

Siroma Moća u samoizolaciji, gleda filmove po ceo dan i spava toliko da ga boli guzica. 

Brate mrzim te. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
Siroma Moća u samoizolaciji, gleda filmove po ceo dan i spava toliko da ga boli guzica. 
Brate mrzim te. 
Sestro razumem te u potpunosti. Eno i zena me mrzi po ceo dan.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to HBO Max

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...