Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Odustajem od Time Travelers’s Wife…

Ovo je toliko bezvezno da nemam reči.

Putuje kroz vreme i moze postojati istovremeno bezbroj puta, samo različite starosne dobi.

Tako ide da detetu sebi objasni neke stvari iako ne može uticati na budućnost, pojavljuje se sto verzija njega tamo gde je mama doživela nesreću, a tu je i jedna od najbizarnijih i istovremeno najglupljih scena ikada:

Vratio se kroz vreme da popuši 16-ogodišnjem sebi, tu ćale ulazi u sobu i saznaje da mu je sin gej tajmtrevler… :isuse:

 

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

Fino ide Treme, uz svirku i dobro poznatu glumačku ekipu.

I ja sad bas krenui od pocetka i isto mislim. Kako se lepo i polako, ali ne dosadno, gradi prica, povezuju i razvijaju likovi ... 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 24.5.2022. at 23:47, Lezilebovich said:

I ja sad bas krenui od pocetka i isto mislim. Kako se lepo i polako, ali ne dosadno, gradi prica, povezuju i razvijaju likovi ... 

 

Evo ga i Falzoun u drugoj sezoni pa Maheršala Ali...

 

Nema dela koji ne kače - od muzike (onoga što mene najviše privlači - brdo real life jazz faca) i tradicije NO, preko sitnog kriminala tinejdžera, korumpirane murije, do iskorišćavanja ljudske nesreće izazvane uraganom....

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, John Coltrane said:

 

Evo ga i Falzoun u drugoj sezoni pa Maheršala Ali...

 

Nema dela koji ne kače - od muzike (onoga što mene najviše privlači - brdo real life jazz faca) i tradicije NO, preko sitnog kriminala tinejdžera, korumpirane murije, do iskorišćavanja ljudske nesreće izazvane uraganom....

Znas da ima posebna tema za Treme :D ?

Link to comment
3 hours ago, Lezilebovich said:

Znas da ima posebna tema za Treme :D ?


Neko je pomenuo topic sa sve lubinim upisima, al nisam nasao. Znas da je zadnja migracija™ ubila neke topice.

 

 

Link to comment
On 4.6.2022. at 21:05, maheem said:

Vidim da ima tri epizode Conversations With Friends po knjizi Sali Runi. Počeću da je gledam večeras.

Pogledao četiri epizode, super ekranizacija, fino prikazuje emocije, neprijatne konverzacije i ćutanja, 4. i nadam se sledeća su na Hvaru :wub:

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...