Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ja bio ubedjen da je NY lokacija.

 

Spoiler

Meni poslednja epizoda baš fina, bez tenzije, iskrena do kraja, čak me Oskarova nova žena i dete nisu toliko iznenadili.

Malo je finiš simboličan u sobi u potkrovlju, mestu gde je Oskar odlazio da radi, a ustvari da bude sam i predaje se "drugim ženama". Njeno renoviranje/sredjivanje su odlagali što je malo metaforično - odlagali su rešavanje svojih problema, suočavanje. Al eto ih opet na kraju u toj istoj sobi koju je morao neko drugi da sredi za njih (metafora za moderne brakove koji traže pomoć kod bračnih savetnika).

Valjda je moralo sve da se vrati u kuću iz koje su u svadji otišli, kao opomena da su opet na početku, a da je sve iza njih bilo samo puka sujeta, udovoljavanje sujeti, samozaljubljena arogancija i sebičnost, a pod izgovorom slobode i sreće. 

 

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Netflix neće napraviti nešto takvo like... Nikad. Imaće dobrih serija tu i tamo, ali ovo je level iznad, u maniru starih HBO klasika.

+1

 

hboova produkcija je 30, 50, 100 puta manja od netflixove ali je bukvalno za toliko posto bolja, naravno kad bi to moglo nekako da se premeri. umeju da iznenade sa nečim nelošim, al je to miljama daleko od hbo

 

doduše hbo to što valja daje na kašičicu, pa mu onda dođu izjednačeni

  • +1 1
Link to comment

Da li preko sajta www.hbogo.rs   je moguce ulogovati se iz inostranstva, konkretno Holandije preko njihovog interneta?

 

Imam premium paket sbb pa bih dao pass sestri da gleda HBO GO

Link to comment
Da li preko sajta www.hbogo.rs   je moguce ulogovati se iz inostranstva, konkretno Holandije preko njihovog interneta?
 
Imam premium paket sbb pa bih dao pass sestri da gleda HBO GO
Ne može preko sajta, ali može bez problema sa VPN da pokrene EON sa premium paketom i HBO video katalogom.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Kome Prizori iz bračnog života nisu zanimljiviji i dramatičniji od svake utakmice, ne treba ni da se muči da ih gleda.

Uhvatio sam sebe da sve vreme navijam, ali tokom serije menjam stranu, kao da sam na početku navijao za Barsu, a onda se prešaltao na Real i sad strasno mrzim Barsu, tj. njega.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment

u 11. sezoni "curb your enthusiasm" lari snima seriju za netflix :D

 

ipak vise me obradovala najava za drugu sezonu "how to with john wilson". to je bila jedna od boljih stvari na tv-u prethodne godine.

 

 

Edited by Takeshi
  • Wub 2
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Hamlet Strašni changed the title to HBO Max

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...