Jump to content

hbo go

kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Jedno tehničko pitanje, mogu li instalirati nekako HBO GO na iPadu ako imam americki app store? Na njihovom tržištu je HBO Max zamenio GO.

Koristi ga jos neko na iOS uredjaju sa USA nalogom, sta se desilo nakon apdejta?

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kud u maglu Simoviću

14

• *edited by mod

6

• Frank Pembleton

6

• John Coltrane

6

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nikada nisam razumeo hajp oko sw-a  

ostavićemo te nesavršenosti scenarističkoj slobodi     nevezano za condora, skoro da mi nikada nije zasmetao neki takav propust. priča je priča, ako dobro vozi nije problem, ali ako je

milfisland
19 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

da prva sezona je ok, za drugu su ovde rekli da tjatm

Utisak je posle prve. Krenuo sam drugu. Bumo videl, neće mi bit prvi put da odustanem. Prva stvarno fino vozi

Pva sezona Kondora je stvarno dobra do 15 minuta pred kraj, kada se iznenada kod nekih aktera pojavi savest i kada ona ženska uspe da za tren oko dođe iz Amerike do Sudijske Arabije, čitaj Meke, pronađe među milion hodočasnika onoga koga treba i spreči apokalipsu. :laugh:

kud u maglu Simoviću

ostavićemo te nesavršenosti scenarističkoj slobodi

nevezano za condora, skoro da mi nikada nije zasmetao neki takav propust. priča je priča, ako dobro vozi nije problem, ali ako je u saradnji sa lošom glumom/kamerom/montažom onda i to počinje da smeta

• +1 1
milfisland

Ja sam u prvi post kazao da ima rupa, ali da fino vozi.
Deux ex makina ili kako se vec veli u Meki im je bio kiks, ali izgleda u svakoj drugoj varijanti probili bi bidzet

Sent from my iPhone using Tapatalk

On 26.5.2020. at 23:27, kud u maglu Simoviću said:

i know this much is true

crno i teško, mnogo teško za gledanje. mark rufalo genijalan

ko može neka ne propusti

Odgledao ovo . Meni je inace Ruffalo izuzetno simpatican, a ovde je stvarno odlican

Ali bas bas mracno. Kao da pokusavaju da odgovore na pitanje koliko epskih sranja moze da se desi jednom coveku. I to filuju iz epizode u epizodu.

Sve u svemu, preporuka za strpljive. 

On 14.9.2020. at 22:21, kud u maglu Simoviću said:

da prva sezona je ok, za drugu su ovde rekli da tjatm

Ko to kaže, ko to laže...

Sasvim korektna druga sezona, čak je i bolja i realnija i sa manje rupa od prve. Ima jedan detalj koji je malo smorio nerealnošću, al da ne spojlujem. Ostalo, sve kako valja i trebuje