Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 27.11.2019. at 15:23, *edited by mod said:

Umbre treća sezona i dalje odlični. Rumuni znaju posao, šteta što izlazi jedna sezona na svake dve godine.


 

 

+ 1

 

Čini mi se da, sa svakom novom sezonom, kvalitet serije raste. Drži pažnju, ne popušta ni na trenutak.  Nema sumnje da bi u budućnosti trebalo obratiti pažnju na sve što potpiše Bogdan Mirica - em ume da režira, em sjajno piše, a pride je i izrazito duhovit.

Edited by simetrije
Link to comment
  • 2 weeks later...

sinoć i danas odgledah 6 epizoda francuske NOX

malo me smorio ambijent pariskih katakombi, darknet aranžmana sa licitacijom, i policajcima koji nisu superspremni.

OK kao novina. može da se gleda.

Link to comment
On 30.11.2019. at 0:35, kud u maglu Simoviću said:

the sleepers, česi, nije baš das leben der anderen iako je slične tematike i atmosfere

mož da prođe

pre podne dve epizode, večeras ostalih 4. ja nisam našao vezu sa "das leben der anderen" sem prisluškivanja, više sa atmosferom i zapletom koje stvara le kare. serija je više nego dobra. dvostruka špijunaža, nameštaljke, uticaji sa strane........moja preporuka.

Link to comment
pre podne dve epizode, večeras ostalih 4. ja nisam našao vezu sa "das leben der anderen" sem prisluškivanja, više sa atmosferom i zapletom koje stvara le kare. serija je više nego dobra. dvostruka špijunaža, nameštaljke, uticaji sa strane........moja preporuka.
Takođe preporuka.
Naravno ima malo preterivanja, ono bauljanje violinistkinje po ruskoj bazi...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Otključali mi HBO pa, rekoh da pogledam The Knick. Stvarno je dobra serija, recimo jaka osmica. Muzika mi je u prvih par epizoda bila wtf, ali posle baš super legne. Oven je odlično izneo ulogu, kao neki onodobni Doktor Haus, samo realno džanki mesar.  Irac kamiondžija mi je omiljeni lik. 

 

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Takođe preporuka.
Naravno ima malo preterivanja, ono bauljanje violinistkinje po ruskoj bazi...



... Shiit has hit the fan...
 

da, za taj izlet u rusku bazu. bauljanje i sam ulazak je preterivanje, ispalo je bitno koga je videla na ulazu a što se dramatičnosti tiče putovanje vozom i vožnja u džipu.nije mi jasno čiji je bio leš u bazi.

Edited by djordje geprat
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to HBO Max

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...