Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Baš bezveze, vidim da najavljuju dobre stvari, bioskopa nema sigurno još neko vreme. Mogli su i za nas na HboGo da se otvore...

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Rade u većini ali nema baš preteranog interesovanja. A i tamo gde rade premijere idu uporedo na HboMax i u bioskopima. Intimna velikim tržištima, a ne nebitnim kao našem.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 5.1.2021. at 19:53, pacey defender said:

Konačno odgledao The Deuce. Nepravedno je prema seriji porediti je sa The Wire jer je to nedostižni nivo. Ali ovo je sasvim, sasvim zaslužena 9/10 ocena. Pelekanos i Sajmon su genijalci - kako uspevaju da poslože radnju da grad bude glavni akter, sa ličnim pričama koje se ističu taman toliko da objasne šta se u gradu zapravo zbiva odnosno kako grad vozi ljudske sudbine u određenom smeru. Franco mi se nikada nije činio kao ozbiljan glumac, ali ovde je fino izneo vodeću ulogu. Soundtrack vrhunski, a finale serije sa Blondie koja peva The Sidewalks of New York vrtim već par dana i ne pušta me.

Završio i ja sinoć, počeo sam da gledam oko nove godine, taman nešto pre ovog tvog posta. Fenomenalna serija sve u svemu, i odličan kraj koji iako mi je teško pao, baš lepo zaokružuje priču.

The Sidewalks of New York je na repeat od jutros :D

 

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
On 13.3.2021. at 15:39, morgana said:

simpa je it's a sin

super je it's a sin. dobra prica, dobra gluma, dobra atmosfera, dobra muzika, dobri kostimi, odlicno napisano, odlicni likovi - i glavni i sporedni. i mnogo mi se svidja sto vizuelno nisu odradili neki nabudzeni retro za hipstere anderson stajl. a mogli su se razmahati. em je moderno, em je bilo materijala za tako nesto. al na srecu bilo je i mudrosti da se ne ide na tu stranu. sve bas kako treba.

  • +1 2
Link to comment

"
First off, HBO Max is a separate service from the HBO you know already, although it costs the same at $14.99 a month. Max is HBO parent company AT&T's answer to Netflix, Disney Plus and other combatants in the current streaming wars. AT&T has billed HBO Max as a sort of supercharged version of HBO, giving you everything that service offers as well as lots of other shows and movies you can't watch on HBO: Friends, The Big Bang Theory and Rick and Morty. There are also originals such as Love Life, starring Anna Kendrick, and tons of Warner Bros. movies as well as new, exclusive films, including Zack Snyder's director's cut of Justice League coming in 2021.
"

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to HBO Max

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...