Jump to content
IGNORED

Partizan, Mančester, AZ... (u boljem društvu 2019/2020)


April

Recommended Posts

  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    41

  • April

    37

  • BWA

    32

  • Tresko

    28

Top Posters In This Topic

Moram na večeru, pas mater. Snimio bih al me jebe box. Moram naći reprizu ubrzo potom i da izbegavam internet do daljnjeg. 

 

Teške su ovo muke al cu da mislima  budem uz vas bratijo.. 

Link to comment

Ole se navukao na 3-4-1-2 ili 3-4-2-1. VBisaka je ubica, ko vam igra levo najebao je, dok ce levo biti junosa Brendon Vilijams. Sa druge strane Roho i Dzons su ko rodjeni da prime neki pacerski gol ili da ucackate nesto iz prekida. Marsial i Lingard su roviti.

Ipak na klupi su Dzejms, Rasford i Grinvuda ako bas zaskripi.

 

Uzasan tajming za vas, UTD se digao iz mrtvih odlicnom partijom protiv Liverpula, e sad da li ce JNA biti pun i da li ce se klinci prepasti od atmosfere to vec ne znam.

Link to comment

My 2 cents: United se digao protiv Liverpoola, ali mislim da se i žestoko ispraznio. Razlika u kvalitetu je debelo  na strani Uniteda, što je i logično, no Partizan uz disciplinovanu igru može najmanje do boda.

Link to comment

 

3 minutes ago, BlackGeorge said:

Vi što pratite premijer ligu;

 

Ima li šanse Partizan protiv ovakve ekipe? Pričaju da promešana ekipa, ja to ne znam, ne pratim junajtedovce

 

šta znam, jak je bunker udario ole sa ovom petoricom pozadi :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Lezilebovich said:

+1. Nema De Gee I Rasforda, ali je dobar deo prve postave tu. Plus se vratio Martial ...

 

dosta prvotimaca, ali i za colchester bi imao čemu da se nada protiv ekipe koja igra 3-4-3/3-5-2 sa van bisakom i vilijamson na bokovima

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...