Jump to content
IGNORED

Partizan, Mančester, AZ... (u boljem društvu 2019/2020)


April

Recommended Posts

  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    41

  • April

    37

  • BWA

    32

  • Tresko

    28

Top Posters In This Topic

Čudo više nije opcija

 

Trebalo je da se desi juče i jbg - nije se desilo. Nedostajao je partner u špicu i čistač bez skrupula pozadi. Mislim, nije mi krivo: prvo poluvreme izgledalo je kao dobar meč Premijer lige i ovakav poraz vredi više od nekih naših evropskih pobeda.Krivo mi je jedino što od ove zanimljive i hrabre ideje neće ostati ništa, već će nas neki sledeći treneri i igrači vratiti u mrak katanaća.

 

 Držim fige da se momci saberu i prikupe snagu i motive da protiv Astane i AZ ostave srce i uđu u kolektivnu crno-belu memoriju i crno-belu istoriju - gubili smo skoro uvek, ali samo se neki gubitnici pamte. Zato momci, napred, u slavu!

Link to comment

suma na momente dobar, ne sviđa mi se što nije konstantan. kad nema nekog s kim može da odigra dupli pas, stoji ko sveća i čeka priliku. a to potraje i vremena i živaca. 

 

ako se dobro proda, svaka mu čast. kladim se da za taj novac (ako povratimo uloženo) može se kupi drugi natko. 

Link to comment

Necemo nista povratiti istice mu ugovor u junu, tako da moze da ode za neko simbolicno obestecenje sad na zimu ili za dz na leto.

 

Sta znam imao je on dobrih partija ove sezone, ali nije mi mnogo zao sto ga necemo gledati. Nek izdominira u pobedama u hagu i protiv astane pa nek zabode fin ugovor kod arapa

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ok, dečaci.

I devojčice.

 

Došao je i taj dan od koga zavisi sezona. U medijima vlada opšta tišina, na jebenom Blicu možete samo pročitati da predsednik veruje u nas, a čini se da ni mi sami ne verujemo previše u dobar ishod.

Možda je trenutak da se setimo da su nas i pred Glazgov otpisali svi, direktnog prenosa nije bilo, Milko i ekipa su bili prepušteni sami sebi, pa ipak... jebo mozak, samo srce

 

 

 

Link to comment

pre 27. godina na današnji dan milan đurđević je promašio boga oca u milanu, da li će ga osvetiti djete filip, mađija ili ludi sadik meni nije bitno

 

 


 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

pre 27. godina na današnji dan milan đurđević je promašio boga oca u milanu, da li će ga osvetiti djete filip, mađija ili ludi sadik meni nije bitno

 

 

 

Srpski Kempes

 

Pa ni Sadik nije promašivao manje. Vreme je da naplatimo. Dve šanse, dva gola i čekamo proleće.

Link to comment

Bojim se da cete proci kao na OT. AZ je u paklenoj formi, nisu primili gol vise od mesec dana (6 tekmi), a pored posrnulog PSV (4:0) ubili su i Utrehta u gostima (3:0) u tih 6 meceva.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...