Jump to content
IGNORED

Partizan, Mančester, AZ... (u boljem društvu 2019/2020)


April

Recommended Posts

  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    41

  • April

    37

  • BWA

    32

  • Tresko

    28

Top Posters In This Topic

12 minutes ago, ZokiAsov said:

I kako je igrao Junajted sinoc? Vidim da je bilo neresno, ali da li mogu da nam naprave problem ili ce biti plitak potok? Ko se uopste od startera ocekuje?

 

Igrao je dobro, ali nije za poređenje jer je to bio derbi protiv najvećeg rivala i borili su se za čast. U stvari, igrali su dobro kontra Liverpulove taktike, vrlo visok i uporan presing, mada je utisak bio, čim bi Liverpul odoleo tom početnom pritisku, da je relativno lako stizao u njihovu trećinu, iako veći deo utakmice nije pravio šanse. 

 

Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

I kako je igrao Junajted sinoc? Vidim da je bilo neresno, ali da li mogu da nam naprave problem ili ce biti plitak potok? Ko se uopste od startera ocekuje?

 

 

Хајлајтс

 

Ukratko, Ole je preživeo. To podrazumeva verovatno standardan tim za EC(imaš ga na prethodnoj strani) koji, uzgred, do sada nije ništa specijalno pokazao. Ne vidim zašto bismo ih se plašili, od imena je zanimljiv Daniel James, koji protiv Astane nije igrao, protiv AZ jeste, a sinoć je bio najbolji, čisto da vidimo kako nas tretiraju.

 

Mislim da treba da se bavimo sobom - Lazar je mogao da bude x faktor, ništa od toga. Natku kao da 15 dana kasni plata; Asano nije pravi partner Sadiku, jer ima realizaciju lošiju čak i od njega. 

Uzgred, i Savo bi trebao da se zamisli: izmena na poluvremenu Zdjelar-Suma verovatno je uzrokovala primljeni gol. 

 

Konačno, neko je primetio da je sve super kad ih otvorimo u prvom poluvremenu. To se prečesto pokazuje tačnim i to mora da reši stručni štab, inače izgoresmo u lepoti.

 

Od subote sam depresivni pesimista. Dakle, očekujem veliki motiv, odličnu igru i bulja rezultat.

Link to comment

Zahvaljujem kolegama copiju i aprilu. Sta znam, da smo igrali posle astane ne bih im davao velike sanse. Ovako sam pomalo pesimistican, ali procice me do cetvrtka, oko 3 popodne uplacujem partizan daje tri u prvom, bez greske.

Link to comment

 

Bilo bi sjajno da protiv njih ponovo nastupimo u istim belim dresovima/šorcevima i crnim čarapama.

Još kad fudbaleri ne bi imali crvene, roze, zelene, žute, plave...kopačke ugođaj bi bio još bolji i veći.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Bilo bi sjajno da protiv njih ponovo nastupimo u istim belim dresovima/šorcevima i crnim čarapama.

Još kad fudbaleri ne bi imali crvene, roze, zelene, žute, plave...kopačke ugođaj bi bio još bolji i veći.

 

Uuuu, opasan predlog... 

Naravno da sumnjam da iko u Vučelinom marketingu može tako nešto da smisli.

 

Mi smo Partizan - a ko ste vi

Link to comment
46 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Bilo bi sjajno da protiv njih ponovo nastupimo u istim belim dresovima/šorcevima i crnim čarapama.

Još kad fudbaleri ne bi imali crvene, roze, zelene, žute, plave...kopačke ugođaj bi bio još bolji i veći.

 

 

 

Izgleda kao da su naši igrali u čizmama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...