Jump to content
IGNORED

Greta


morgana

Recommended Posts

2 hours ago, morgana said:

ovoj maloj greti thunberg  neko treba da upali netflix i ukaze na ljepotu video igrica.

 

1 hour ago, slepa živana said:

ili prosto na heroin

je l imamo negde Gretu kao temu na forumu? nije mi dovoljno onoliko degutantnih komentara danas sa fejsbuka kad već heroina nemam

Link to comment
14 hours ago, maheem said:

 

je l imamo negde Gretu kao temu na forumu? nije mi dovoljno onoliko degutantnih komentara danas sa fejsbuka kad već heroina nemam

 

Valjala bi tema, fakat...

Link to comment
18 minutes ago, Skyhighatrist said:

 

Valjala bi tema, fakat...

 

 

 

Ne znam zašto ih mala toliko iritira, kao da nikad nisu videli ženu kako besni i histeriše...

 

 

 

Mada, sa druge strane, zašto ne može civilizacija dostojanstveno, bez cike i suza, da nestane u sopstvenim greškama?

Link to comment

ju, ja tek sad saznajem za gretu.

 

koliko godina ima starmala i zašto ne pohađa časove glume?

 

edit: aha! sad čitam na wiki da su joj otac i đed glumci, pa otud ta teatralnost izgleda.

Edited by ordi
Link to comment
58 minutes ago, ordi said:

ju, ja tek sad saznajem za gretu.

 

koliko godina ima starmala i zašto ne pohađa časove glume?

 

edit: aha! sad čitam na wiki da su joj otac i đed glumci, pa otud ta teatralnost izgleda.

 

34 minutes ago, Caligula said:

Meni teska za gledanje skoro ko Vucic 

 

transfer neki sve vreme, na stranu gud koz


Osobe s Aspergerovim sindromom prosto tako govore. Mi takozvani "normalni" ljudi smo kondicionirani u nekakvu normu kako se izraziti, kako kontrolisati svoje osećaje i osećanja. Kod ljudi s Aspergerom sve te konvencije ne postoje. Oni nikako ne glume niti su sposobni da lažu. Oni izražavaju direktno sve emocije, bez ikakvog filtriranja u društveno prihvatljive okvire.

Link to comment
17 minutes ago, aram said:

 


Osobe s Aspergerovim sindromom prosto tako govore.

 

:ohmy:

 

to nisam znao, bukvalno sam odgledao deset sekundi govora.  Izgledala mi je kao neka tinejdzerka koja se bas primila na aktivizam. Da sam znao, ne bi ovako komentarisao

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, aram said:

 


Osobe s Aspergerovim sindromom prosto tako govore. Mi takozvani "normalni" ljudi smo kondicionirani u nekakvu normu kako se izraziti, kako kontrolisati svoje osećaje i osećanja. Kod ljudi s Aspergerom sve te konvencije ne postoje. Oni nikako ne glume niti su sposobni da lažu. Oni izražavaju direktno sve emocije, bez ikakvog filtriranja u društveno prihvatljive okvire.

 

sad moram guglati i taj sindrom

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...