Jump to content
IGNORED

Revizionizam, ili svakim danom sve vise napredujemo...


namenski

Recommended Posts

6 minutes ago, Meazza said:

Malo mi je zardjao spanski, ovo u prevodu znaci "ziveo zivot"?

 

DkQcWFEW0AA_9wh.jpg

 

 

I ovo masoni podmetnuli?

 

Ne, ovo su podmetnuli reptilijanci i gusari

 

 

Link to comment
47 minutes ago, namenski said:

CTFB2X.jpg

 

A ovo je sveti simbol hinduizma, budizma...

 

mnogo je stariji, ima ga i u vinčanskoj kulturi i na predmetima iz bronzanog doba iskopanih kod nas...

Link to comment
Quote

Svi vi cekate sta cu ja da kazem. Svi me znate i svesni ste da nisam sposoban da ocutim. Ima trenutaka kada cutati znaci lagati. Jer se cutanje moze protumaciti kao odobravanje.. Hocu da kazem svoje misljenje o govoru – da ga tako nazovem – profesora Maldonada. Nemojmo se ni osvrnuti na licnu uvredu u onom naglom izlivu pogrda na racun Baska i Katalonaca. Ja sam, kao sto se zna, rodjen u Bilbau. A biskup, svidjalo mu se to ili ne, on je Katalonac, iz Barselone.
Malopre sam cuo nekrofilski i bezuman krik 'Zivela smrt!'. A ja, koji sam proveo zivot oblikujuci paradokse koji su izazivali bes onih koji ih nisu shvatali, moram vam, kao strucan autoritet, da kazem da mi je taj nastrani paradoks odvratan. General Millan Astray je bogalj. Dopustite mi da to kazem bez traga aluzije. On je ratni invalid. Ali, to je bio i Servantes. Na zalost, u Spaniji ovog trenutka ima i previse bogalja. A ubrzo ce ih biti jos vise, ako nam Bog ne pritekne u pomoc. Mene boli pomisao da general Millan Astray odredjuje oblik psihologije masa. Bogalj koji nema Servantesovu duhovnu snagu navikao je da sebi nadje kobno olaksanje izazivajuci sakacenja oko sebe.

Miguel de Unamuno, rektor Univerziteta Salamanka, proslava Kolumbovog dana, oznacenog u Frankovoj Spaniji kao Dan Rase...

Oktobar 1936.


 

 

Link to comment
5 minutes ago, gone fishing said:

mnogo je stariji, ima ga i u vinčanskoj kulturi i na predmetima iz bronzanog doba iskopanih kod nas...

Jao, jeste, Vinca mi je inace prva asocijacija kada vidim kukasti krst...

Link to comment

Zanimljiva mi je ova logika namenskog kad neko kudi komunizan u SFRJ i NOB, odmah se poteže nacizam i fašizam kao način dezavuisanja sagovornika.

A ljuti se kad njemu neko slično kaže na temi CG i Vučića.

 

Kao da postoji samo binarno raslojavanje.

Link to comment
23 minutes ago, slow said:

Shakespeare.jpg

 

Pripadnik engleske  SS Totenkopf, non-stop pričao o smrti, lobanjama, grobarima i tako tim sranjima

 

:rolf:

 

Da, Sekspir je bas slavio smrt u svojim delima. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...