Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 2019/20


Recommended Posts

Fantazeri, draftovao sam Bejglija iz Kingsa, i sad je crko na skoro dva meseca. Dal mi se isplati da ga drzim na klupi dok se ne oporavi ili da ga menjam za nekoga? Nisu preostali bas neki elitni izbori.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Fantazeri, draftovao sam Bejglija iz Kingsa, i sad je crko na skoro dva meseca. Dal mi se isplati da ga drzim na klupi dok se ne oporavi ili da ga menjam za nekoga? Nisu preostali bas neki elitni izbori.

jel nemate IL?

mozeš da ga ostaviš. zadnjih par godina je trend u nba da igrači preskaču utakmice zbog ujeda komarca, pa manjak jednog igrača nije toliko strašna jer će ti i protivnici sigurno imati nekog ko neće igrati

Link to comment

Imamo bench sa 3 neaktivna igraca, ne znam jel to isto sto i injury list? Tu mi vec bleji Oladipo :D

Ali kapiram sta kazes, drzacu ga tu osim ako bas ne eskplodira neki slobodni lik na istoj poziciji, nije kao ni da je Bejgli velika sigurica za brojke.

Link to comment

Bagley na yahoo još uvek ima samo O tag, a mislim da tad još uvek nije eligible za IL

moraš sačekati da mu stave INJ ali ako je procena da će odsustvovati 2 meseca onda će to brzo da urade

 

p.s.

pardon, Bagley već ima INJ, ja zabagovao pa gledao za Aytona umesto za njega :D

 

Edited by omiljeni
Link to comment
  • 3 weeks later...

Vredi li icemu Drejmond Grin? Odbacen je i bleji na FA listi, mogao bih da se odreknem nekog od skart igraca koje gomilam (tipa Lavert ili Nun) i da ga uzmem, znam da nece puno igrati u pocetku, ali u perspektivi bi trebalo da igra full, pitanje je samo kako.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...