Jump to content
IGNORED

Yahoo Fantasy Football


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    18

  • Ros

    12

  • Miljenko

    11

  • teacher

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sam bog ovog fantasyja!

u pola kola imam najbolji skor u ligi, u drugoj polovini najgori! :D

 

ali Mandingo je taka gejcina da to nigde neema. jebena odbrana Djetsa koja je primila 68 poena mu donese pobedu. pa sramota.

Link to comment
  • 3 weeks later...
1 hour ago, freakns said:

blizu? hah!

image.png.cda05ab26794fb8123a8c0c69bc5ab90.png

 

Zoki, ti si ono vladajuci sampion? tebe derem u polufinalu... nadam se da ti jasno da nemas sanse, ja gubim samo u finalima...

I u ostalim utakmicama protiv mene

Link to comment
blizu? hah!
image.png.cda05ab26794fb8123a8c0c69bc5ab90.png
 
Zoki, ti si ono vladajuci sampion? tebe derem u polufinalu... nadam se da ti jasno da nemas sanse, ja gubim samo u finalima...
CMC je sad za vikend odigrao lošu utakmicu, sad nastavlja ponovo jako do samog kraja i donosi mi b2b titulu :fantom:

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment

al me prodo Wilson, auuuuu... da sam startovo ovog mog Slepoja, odvalio bih ga... ali ne, ja startujem Wilsona sa -1 poenom a Winston sa 37 na klupi :( usput igram eci-peci-pec dal da se konacno otarasim odbrane Caroline, reko neka, neka ih... oni i Wilson da su zajedno imali 0 poena bio bih na dobitku!!!

jos mi se Evans povredi u prvoj cetvrtini :( a ovom seronji Golladay vata TD u garbage time, o tempora o mores 

 

sada ostaje nadaa da ce Jeffery uvatiti nesto protiv Giantsa... treba mi 12 ili 13 poena, nisam siguran za tiebreaker

Link to comment
3 hours ago, freakns said:

al me prodo Wilson, auuuuu... da sam startovo ovog mog Slepoja, odvalio bih ga... ali ne, ja startujem Wilsona sa -1 poenom a Winston sa 37 na klupi :( usput igram eci-peci-pec dal da se konacno otarasim odbrane Caroline, reko neka, neka ih... oni i Wilson da su zajedno imali 0 poena bio bih na dobitku!!!

jos mi se Evans povredi u prvoj cetvrtini :( a ovom seronji Golladay vata TD u garbage time, o tempora o mores 

 

sada ostaje nadaa da ce Jeffery uvatiti nesto protiv Giantsa... treba mi 12 ili 13 poena, nisam siguran za tiebreaker

a sećaš li se mog komentara u vezi winstona pre par kola? onda si se izvukao, a sad videćemo 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to Yahoo Fantasy Football

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...