Jump to content
radisa

Reprezentacija Srbije na SP u Kini

Srbija  

127 members have voted

1. 1. Kako ćemo proći?

Recommended Posts

crtamOrasi
3 minutes ago, Goranz said:

Kakav je talenat Teša Tešanović bio u mlađim kategorijama... šteta što je posle otišao u šoumene. Lepo što ga se Orasi setio.

:lolol:

theanswer
Posted (edited)

Nema potrebe da menjam avatar budućeg najuspešnijeg košarkaškog radnika u regionu. 

Edited by theanswer

Mark Rothko

:cry:

Mos

Kako cemo da ih karamo sve, nece dobro da im bude.

Djolle

Upisah se u listu "oni su verovali". 

harper

Zlato pa neka ide zivot. Mozda ga necemo osvojiti ali to ne znaci da ne treba verovati u ove momke da mogu jako i do samog kraja jer veliki su to majstori, nema sta.

goofs
54 minutes ago, Mark Rothko said:

idesukrc :sad:

Goranz

Najveći problem će biti naći znamenite Angolaće koji će taslačiti, tarabiti, sadžgavati itd.

goofs

Jel zna iko sta je tacno Teo povredio? Salo pomenu rupturu od 4.5mm na konferenciji, ali ruptura cega? Domace novinarstvo kakvo jeste je u prethodnih sedam dana naizmenicno pominjalo misic, ahilovu tetivu i ligamente.

SNARC
31 minutes ago, goofs said:

idesukrc :sad:

Prva tekma posle njegove povrede u Partizanu..tekme protiv Bajerna u Areni..Gagi pre toga bio u opakoj formi. 

Ulazi u halu..isti osecaj, isto zaljenje. 

Tuga.

theanswer
6 minutes ago, goofs said:

Jel zna iko sta je tacno Teo povredio? Salo pomenu rupturu od 4.5mm na konferenciji, ali ruptura cega? Domace novinarstvo kakvo jeste je u prethodnih sedam dana naizmenicno pominjalo misic, ahilovu tetivu i ligamente.

Ne znam gde si ovo čitao, od prvog dana se piše da ima povredu stopala, plantar fasciatis koju je imao i ranije. 

Cash
51 minutes ago, harper said:

Zlato pa neka ide zivot. Mozda ga necemo osvojiti ali to ne znaci da ne treba verovati u ove momke da mogu jako i do samog kraja jer veliki su to majstori, nema sta.

Uplaticu 50 evra da uzimamo zlato pa nek ide zivot. Usput da se prijavim s novim avatarom trenutno smo samo ja i Orasi obavili gradjansku duznost. 

Ko otvara topic za naše utakmice, moramo da precizno biramo, greske ne sme biti inace če Ameri opet uzeti zlato :fantom:

goofs
10 minutes ago, theanswer said:

Ne znam gde si ovo čitao, od prvog dana se piše da ima povredu stopala, plantar fasciatis koju je imao i ranije. 

Pa celavi je na konferenciji pominjao rupturu. Ja koliko znam taj plantar fasciatis je upala tkiva, ne podrazumeva nikakvu rupturu?

A evo, b92 pominje misic, telegraf pominje tetivu. Kapiram ja da je to sve slobodna interpretacija nasih kvazinovinara, samo me zanima sta je tacno u pitanju.

theanswer
Posted (edited)
15 minutes ago, goofs said:

Pa celavi je na konferenciji pominjao rupturu. Ja koliko znam taj plantar fasciatis je upala tkiva, ne podrazumeva nikakvu rupturu?

A evo, b92 pominje misic, telegraf pominje tetivu. Kapiram ja da je to sve slobodna interpretacija nasih kvazinovinara, samo me zanima sta je tacno u pitanju.

pa ovde što si linkovao jedan članak kaže povreda mišića ili čega već koja ga je mučila u nba stažu. pritom je taj članak još dok je trajala ta utakmica. njega to nije mučilo u nba stažu nego ovo što sam napisao. drugo, da je u pitanju povreda mišića ne bi mu stavljali nogu u ono čudo. bar ja još to nigde nisam video, noga ide tako ako je u pitanju povreda stopala.  šta je đorđević pričao, to već ne znam. 

Edited by theanswer

copkillah
2 hours ago, Mark Rothko said:

ako ne uzmu zbog njega, ne moraju ni da se vraćaju