Jump to content
radisa

Reprezentacija Srbije na SP u Kini

Srbija  

127 members have voted

1. 1. Kako ćemo proći?

Recommended Posts

James Marshall

A koji je interes Miška da ima uticaj u reprezentaciji, zar to ionako nije cimanje njegovim igračima kojima ionako ta vrsta reklamiranja ne treba (nije fudbal, jbg) 

Ozbiljno pitam

MiddleClass

1 minute ago, James Marshall said:

A koji je interes Miška da ima uticaj u reprezentaciji, zar to ionako nije cimanje njegovim igračima kojima ionako ta vrsta reklamiranja ne treba (nije fudbal, jbg) 

Ozbiljno pitam

Fudbalska repka nije izlog za prodaju Pantelica i Zigica, vec Veseljka Trifunovica i Trisovica. Primjeni to na kosarku kako zelis...

Milošica
Just now, Joe D said:

Mislim, Jokic je najbolji srpski kosarkas, u cijim rukama treba da budu?

Ni u čijim.

Кристофер Лумумбо
13 minutes ago, James Marshall said:

Ozbiljno pitam

misko nije u dobrim odnosima sa saletom zato sto ga je cimao oko spiska pa ga ovaj odjebo

Jimmy Kowalski
21 minutes ago, Milošica said:

Pa ne verujem baš da će u selektovanju biti nezavistan od svog menadžera,posebno znajući Miška.I naravno ne mislim na nepozivanje ove trojice,ali verujem da će ključevi repke biti u Jokićevim rukama.

I sve to ne mora biti nužno loše,da se razumemo.

Poznajuci Obradovica, siguran sam da ce imati odlican odnos sa Bogdanom i da ce mu biti jedan od nosilaca, za to ne treba da brinemo. Vasa Micic i treba da bude prvi plej, Jokic naravno nije sporan.

Milošica

Nadam se da si u pravu.

Još jedna stvar,tri naša najveća talenta su sigurno Pokuševski,Petrušev i Smailagić.Nadam se da ih to što nisu Miškovi igrači neće sprečiti da uskoro dobiju neku priliku.

zorglub
35 minutes ago, Joe D said:

Mislim, Jokic je najbolji srpski kosarkas

...van reprezentacijskih takmičenja. Malo poštovanja Bogdanu ne bi falilo.

Joe D

nikakvo to nepostovanje prema bodanu nije, verujem da bi i on to isto rekao. 

Mos

Nebitno je ko je bolji. Komplementarni su i bojica vazni za buducnost. Pa i da se Milutinov odazove kad ne bude hteo Jokic, opet ce biti odlican kombo. 

ducca
3 hours ago, arheolog1981 said:

Miško krenuo u ofanzivu, nikakva smetnja da to bude Kokoškov. Skariolo je pomoćni trener Toronto pa šta.

Realno. Inače kako su to Španci hendlovali u prozorima - jel dolazio Skariolo ili je imao zamenika? 

arheolog1981

Realno. Inače kako su to Španci hendlovali u prozorima - jel dolazio Skariolo ili je imao zamenika? 
Vodio Skariolo svaku naravno... čak i kad su se odavno kvalifikovali

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

goofs

EP kvalifikacije su nesto jednostavnije od SP kvalifikacija, imaju samo 3 prozora - dva februara i jedan novembar. Imamo grupu u kojoj moramo da budemo bolji ili od Finske ili Svajcarske, s tim sto moze sve da se zagovna jer igra i Gruzija ali bez rezultatskog imperativa (kvalifikovali se kao domacini).

Ja iskreno nemam pojma ko ce nama tu da igra, treba biti obazriv s obzirom na iskustva zapadnih suseda, no opet misljenja sam da bi ovo mogao da odradi i pomocni/zamenski trener, ako za to bude bilo potrebe.

Frank Pembleton

Ako Kokoškov može i hoće, više bih voleo da on bude selektor, zato što je van kombinacije bivši igrač-> trener i mislim da bi lepo mogao da "preseče" i da ima bolju startnu poziciju...

Činilo mi se i da je "drugi ćelavi" ok, ali mi se zaista ne sviđa ovo jasno guranje njegovo od strane onog gnoma...

... Shiit has hit the fan...

arheolog1981
EP kvalifikacije su nesto jednostavnije od SP kvalifikacija, imaju samo 3 prozora - dva februara i jedan novembar. Imamo grupu u kojoj moramo da budemo bolji ili od Finske ili Svajcarske, s tim sto moze sve da se zagovna jer igra i Gruzija ali bez rezultatskog imperativa (kvalifikovali se kao domacini).

Ja iskreno nemam pojma ko ce nama tu da igra, treba biti obazriv s obzirom na iskustva zapadnih suseda, no opet misljenja sam da bi ovo mogao da odradi i pomocni/zamenski trener, ako za to bude bilo potrebe.
Jbg ako treba da se plašimo dal ćemo biti ispred Švajcarske koja je sa Kapelom u timu jedva bila ispred moćnog Islanda u pretkvalifikacijama.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

goofs

Jbg, ja mislim da treba, ne bas da se plasimo, ali da pristupimo maksimalno ozbiljno svemu tome. Dobicemo mi Svajcarce, ali cemo mozda da puknemo od Gruzije a Svajcarci ce pobediti Gruziju pa eto ti picvajza. Isto tako su sigurno i Hrvati mislili, dal treba da se bojimo mocne Holandije pa je bilo sta je bilo.