Jump to content
IGNORED

Bundes 19/20


renne

Recommended Posts

Majstorski izbegao ofsajd kod oba.

Kako nije dobio isijas kod drugog gola nije mi jasno, prvo izdrzao duel gde bi 70% napadaca palo i gledalo sudiju, a ja ako se okrenem tako kad ustajem ujutru usinem ledja i ne mogu da disem i hodam normalno 3 dana. :D Mada je kriv za gol koji su primili, otisao na pogresnog igraca i otvorio prostor ovom iz Augzburga da sutne lepo. 

Lajpcig da ima bolji, tzv. clinical finishing mogli bi do kraja i u LS. Odlicni su u polju, trebali su prikucati jedno 3-4 komada vec u prvom. 

Link to comment

Ja sam takodje bio iznenadjen kada je ostao na nogama, nije bas bio blag kontakt u pitanju. Pozicioniranje je bilo neverovatno brzo, sut iz prilicno teske pozicije, na jedino logicno mesto.

Stoji da i on sam cesto masi dosta sansi, no ima i ovakvih poteza, pa mu oprastam to.

Link to comment

HSV uspeva da primi gol, deluje auto gol, u istom minutu u kom Arminija zabija protiv Haidenhajma :isuse:

 

 

edit: Jos nije isteklo vreme za edit a vec 0:2 - HSV ostaje u Cvajti :dry:

Edited by John Coltrane
Link to comment

Gledao kombinovano, svaka cast Nemcima. Bilo super na kraju Kil - Nirnberg, po jedna izzbacena lopta iz prazne mreze. Hamburger ko neka seoska ekipa, ne verujem da bi opstali u drugoj spanskoj ligi. Jezivi amateri im igraju u odbrani.

Link to comment

Malo falilo derbi da bude, Verder - HSV. Pre desetak godina polufinale LE, sad umalo baraz za cvajtu. :D 

Verderovo punjenje mi nije bas delovao realno, fazon Argentina 1978, al' ajde. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...