Jump to content
IGNORED

Ne idi ka svetlu, vraćaj se u naš mrak!


April

Recommended Posts

On 1.8.2019. at 17:50, April said:

 

Gazza je prvi na fejsu natuknuo da nešto nije u redu, ima par nedelja, pa se ućutao; meni glupo bilo da ga inboksujem, a i nadao sam se da je lažna uzbuna.

 

Sad nam valja slušati najglasnije, i još malo više.

Hoces da kazes da se ovo desilo par nedelja pre nego sto je objavljeno?

 

 

On 3.8.2019. at 1:50, Nikola Kiric said:

-basta SKCa 15 jun 1991, jedan od najboljih koncerata ikad. bis na kraju, na drugom setu Bilja iz Boya. 

 

 

 

Ovo je najbolji domaci koncert koji sam gledao. Bile su i ostale boye i Banana na pratecim vokalima. Cak se desio redak pravi bis kada je deo publike vec krenuo napolje. Koja i Gulic su odsvirali instrumental medli nekoliko rifova sa prve ploce. I Overdose su pokidali. Steta sto nije profesionalno snimljeno.

Edited by jimi
Link to comment

Kasno za edit, jebi ga.

 

Elem, budan je ima par dana, telo mu je pokretno. Ne može još da priča, ali je svestan i prepoznaje ljude. Sve u svemu, doktori su oprezni optimisti.

Link to comment

Glupo mi bilo da bilo šta napišem proteklih dana, samo znam da ako nam se def vrati u ovaj jebeni mrak (a nadam se da hoće), moramo dobro zaliti čime stignemo.

Zaslužio je svaku kap preko mere.

Link to comment
On 5.8.2019. at 15:02, aram said:

Kasno za edit, jebi ga.

 

Elem, budan je ima par dana, telo mu je pokretno. Ne može još da priča, ali je svestan i prepoznaje ljude. Sve u svemu, doktori su oprezni optimisti.


Lepe vesti iz Londre.

Link to comment
13 hours ago, Barti66 said:

Glupo mi bilo da bilo šta napišem proteklih dana, samo znam da ako nam se def vrati u ovaj jebeni mrak (a nadam se da hoće), moramo dobro zaliti čime stignemo.

Zaslužio je svaku kap preko mere.

To. Najoriginalniji muzičar, najkuliji lik medju muzičarima. 

Link to comment
On 5.8.2019. at 5:28, jimi said:

 

 

Ovo je najbolji domaci koncert koji sam gledao. 

Imam slicno iskustvo, mada sam ih ja jedini put gledao u sarajevskoj "Obali", negdje u jesen 1991. Ne znam da li je bilo zbog intenziteta svirke, prostora (odnosno nedostatka istog), ili sto je vec rat mirisao u vazduhu, a mozda i zbog svega zajedno, ali to mi je bio najbolji koncert u zivotu.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...