Jump to content
Sign in to follow this  
goofs

FIBA Svetsko Prvenstvo 2019.

Recommended Posts

bradilko

solidna generacija.

keselj mogao da bude odlican ali uradio je on dovoljno. posle je bila sprdnja sa njim ali to je da nervira navijace . ima on sa cim da se ponosi.

stoka

Mi smo u tim mlađim kategorijama dosta profitirali na osnovu igrača koji su bili fizički dominantniji u odnosu na rivala. Primer su bili, recimo, Mačvan i Musli, koji su se već brijali dok su protivnički igrači još gajili bubuljice i paperjaste brčiće ... Naravno, s godinama se ta razlika poništila, pa Muslija sad nema nigde ... 

Micko8

Macvan je napravio dobro karijeru, za nesto vise su mu falile fizikalije pre svega, Musli je imao neke dobre izlete u ACB ligi u manjim klubovima, kakva su debla igrala u kvalifikacijama , mogao se on i cesce pozivati na te akcije. Da, zaboravio sam Keselja, on je   presedio dosta  tog SP u Novom Sadu, mislim da je povredio ruku pre ili na pocetku samog prvenstva. Stojacic se okrenuo obrazovanju , video da ne moze vise od onoga sto je postigao  i prekinuo na vreme, mada je i on guran u reprezentaciju preko familijarnih veza:) Gde su i sta rade sada  Radosavljevic,Ponjavic,Rondovic,Nikolic,Cupkovic,Maravic,Smiljanic,

Vukasovic itd, koliko je tu igraca koji nisu  prebacili dalje od KLS-a, tog kvaliteta kosarke , nekoliko njih igralo mozda sezonu ,dve u ABA ligi i to je to.

Edited by Micko8

bradilko

ma nema više ono talentovana generacija gde si u nevolji koga ćeš da selektiraš. smanjilo se sve. po generaciji jedno dvoje i to ako imaš dobre trenere koji umeju da izdvoje žito od kukolja. 

imaćemo ovako kao presedan jokića, bogdana i slično i to mimo reprezentacija jer se očito loše radi tj jure se medalje po svaku cenu. koliko mi je glupa priča o neuspesima mlađih kategorija ovog leta uz svu lošu priču kuzmanovića i rakočevića. jednostavno nemamo više ni entuzijazma za stvaranje igrača a i mnogi su se iseli odavde

Moća
On 26.9.2019. at 0:12, Micko8 said:

Cupkovic,Maravic,

Cupkovic u Madjarskoj a Maravic prosle sezone u Levskom-Lukoilu.

namenski

Jel moze neko da mi kaze zavrseno li je ovo prvenstvo i ko je svetski prvak?

Ne zezam se, svega mi.

Tsai

@namenski

Španija Argentina finale, Španija uzela zlato. 

Al mogo si na guglu da proveris za 5 sekundi :laugh:

Edited by Tsai

namenski

Hvala, stvarno se nisam zezao, pretrcavao naslovnu foruma, video rubriku i setio se da pitam...

A kuckam sa nekog androida, sto ce reci duduk.

Hvala :)