Jump to content

FIBA Svetsko Prvenstvo 2019.

Recommended Posts

• Replies 517
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• theanswer

72

• Micko8

46

• hazard

37

• Joe D

37

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji to rezultat Slovenaca 2012. se brise pa su oni pali 9 mesta?

edit: aha, proslo je vise od 2 godine od EPa, pa im se sad taj rezultat mnozi ponderom x0.75, a do sada je bio x1. I to je rezultovalo sunovratom. Jbna lista.

Edited by goofs

Pa verovatno je Slovenija i skočila naglo nakon što je osvojila EP, jer u prethodnih 8 godina osim toga nisu imali nekih zapaženih rezultata. 2014. 7., na OI nisu išli, 2013. 5., 2015. 12. Plus nisu igrali sad na SP, loši rezultati u kvalifikacijama. Dakle ta titula iz 2017. sigurno nosi veliki deo njihovih bodova, pa zato i promena kada se ti bodovi množe sa 0,75 umesto 1.

Evo ja bih voleo da znam kako Grčka ima samo 5 bodova manje od nas u periodu od 8 godina... ako se ne varam nemaju ni jednu medalju i nisu učestvovali ni 2012 ni 2016 na OI.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Boduje se svaka utakmica, razlika, rang protivnika, da li je kod kuće, u gostima, na neutralnom terenu, itd. Kada se pogledaju samo konačni plasmani u poslednjih 8 godina mi smo mnogo bolji od Grka, ali se možda razlika smanjuje kada se ufaktoriše sve ovo

Ranije se jesu bodovale i mlađe kategorije, sada više ne, postoji odvojena rang lista za mlađe kategorije (muške i ženske)

Edited by hazard
7 hours ago, hazard said:

Boduje se svaka utakmica, razlika, rang protivnika, da li je kod kuće, u gostima, na neutralnom terenu, itd. Kada se pogledaju samo konačni plasmani u poslednjih 8 godina mi smo mnogo bolji od Grka, ali se možda razlika smanjuje kada se ufaktoriše sve ovo

Ako na taj nacin prave zvanicnu listu to podseca na nezvanicne fudbalske liste, tipa Euroindex recimo. Morali su vise da gledaju i boduju konacne plasmane i pogotovo medalje na najjacim takmicenjima. 

Kako je Grčka smanjila našu prednost ako smo dobili sedam izgubili dve i dobili prvog na listi na prvenstvu :) Koji su to faktori odlučivali.

Kako je Grčka smanjila našu prednost ako smo dobili sedam izgubili dve i dobili prvog na listi na prvenstvu smile.png Koji su to faktori odlučivali.

Mnogoglu Pojebinacni™

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk