Jump to content
Sign in to follow this  
goofs

FIBA Svetsko Prvenstvo 2019.

Recommended Posts

Cash
6 hours ago, theanswer said:

Pa Slovenija dobija jedan od tih wc. Ja ovde ili pisem zidovima ili sam na ignore. U svakom slucaju nije nimalo zabavno. 

Nisam nikako bio na ovom topiku :fantom:. Hvala za info

pasha

SAD, Srbija i Grcka, tri faovrita i niko u borbi za medalje.

Aj zivote skote.

precog
18 minutes ago, pasha said:

Aj zivote skote.

gober je jaci od jokica i greek freak-a...

:(

pasha

Gober je izgubio od Australijanaca koji ce izgubiti od Ceha a i mi smo ga oprali u pripremnim bez Bogdanovica.

Neke cini su bacene na NBA igrace.

Cash
13 minutes ago, pasha said:

Gober je izgubio od Australijanaca koji ce izgubiti od Ceha a i mi smo ga oprali u pripremnim bez Bogdanovica.

Pobedili smo Francuze u prijateljskoj jer su oni vesto krili karte :fantom:

*edited by mod

Bice fora kada uvazeni Ronen Ginzburg odnese medalju sa SP u Nymburk. Iako navijam za Australiju da osvoji.

napadaj
1 hour ago, pasha said:

Baš sam malopre razmišljao o tome.

Jokić - daleko ispod svog standardnog učinka, iz različitih razloga

Janis - ista priča

Sabonis - trener nije grešio, ali on je pravio mnogo grešaka i brljotina

Gober - loš protiv Australije, danas izdivljao protiv ekipe koja kao da nema centre

team USA - Kemba vodio Šarlot, bio baš loš, Mičel se malo izdvojio, ali i on čoukovao, drukčije bi bilo da je dao ona dva bacanja na -4, ostali uglavnom slabo, iako u svojim timovima imaju važne uloge

Edited by napadaj

Micko8

Frankie Cigarettes je presudio amerima, istinski mvp te utakmice. Osvojice spanci sp, tako da kuci ovog leta donose seniorsko,juniorsko i kadetsko zlato plus seniorke zlatne, to je to kada sve stima u nekom kosarkaskom  savezu a kod nas je sve suprotno od njih , dosta neuspeha i negativne energije koja je kulminirala eliminacijom seniora u cetvrtfinalu.

Edited by Micko8

Micko8
1 hour ago, pasha said:

Aj zivote skote.

Grci nikada nisu vazili za glavne  favorite, neko te bas dobro slagao.

Edited by Micko8

spaceploitator
4 minutes ago, napadaj said:

Baš sam malopre razmišljao o tome.

Jokić - daleko ispod svog standardnog učinka, iz različitih razloga

Janis - ista priča

Sabonis - trener nije grešio, ali on je pravio mnogo grešaka i brljotina

Gober - loš protiv Australije, danas izdivljao protiv ekipe koja kao da nema centre

team USA - Kemba vodio Šarlot, bio baš loš, Mičel se malo izdvojio, ali i on čoukovao, drukčije bi bilo da je dao ona dva bacanja na -4, ostali uglavnom slabo, iako u svojim timovima imaju važne uloge

Za pocetak, ako ocekujes vrhunski rezultat od Jokica, pruzi mu adekvatne uslove. S obzirom na namenjenu ulogu i minutazu na terenu imao je odlican ucinak: 13/7/4 za 21 minut, i 70% iz igre od koje je vecinu proveo sa jos jednom peticom? To je na 36 minuta nesto tipa 21/12/7, sto je maltene njegova NBA statistika (a on tamo ima najvise dodira sa loptom po minutu u celoj ligi, i sve mu je podredjeno, dok kod nas igra nesto sto mi "ne mozemo da razumemo" kako kaze nas presvetli coach vizionar). Ima sta da se zameri Jokicu, ali tesko da nam je on bio direktni krivac za nesto...

napadaj

2 minutes ago, spaceploitator said:

Za pocetak, ako ocekujes vrhunski rezultat od Jokica, pruzi mu adekvatne uslove. S obzirom na namenjenu ulogu i minutazu na terenu imao je odlican ucinak: 13/7/4 za 21 minut, i 70% iz igre od koje je vecinu proveo sa jos jednom peticom? To je na 36 minuta nesto tipa 21/12/7, sto je maltene njegova NBA statistika (a on tamo ima najvise dodira sa loptom po minutu u celoj ligi, i sve mu je podredjeno, dok kod nas igra nesto sto mi "ne mozemo da razumemo" kako kaze nas presvetli coach vizionar). Ima sta da se zameri Jokicu, ali tesko da nam je on bio direktni krivac za nesto...

Ma naravno, ja njega ne krivim ni za šta i smatram Đorđevića odgovornim, ali je činjenica da nije izgledao onako kako inače izgleda kada igra u sistemu koji se vrti oko svog najboljeg igrača.

Edited by napadaj

Micko8

Njegova krivica je samo ta  sto je dosao dodatno utovljen na pipreme, neverovatno da se onako zapustio u roku od dva meseca a vrhunski je sportista, stomak mu je duplo veci a dupe jos sire  otkako je zavrsena sezona, sta radi taj strucni tim Denvera:)

Edited by Micko8

James Marshall

Pa ako je ovo ljeto proveo samostalno ili pod nadzorom stručnog štaba reprezentacije, bogami će ga Denver teško opet pustiti da ladi jaja po Somboru, očigledno da nije karakter kad su u pitanju gomboce :D

Nisu džabe onomad slali onog lika da ga driluje i tjera da okreće gume :D

Micko8

Pa navodno je   bio sa njim  neko iz Denvera, sedmicu ,dve  ali izgleda prekasno , nazderao se  taj  dovoljno koka kole,krompira i svinjetine dok je ovaj  stigao u Sombor. Morace citavo leto da provode sa njim kako bi ga kontrolisali, steta sto nece da sredi tu liniju i da je cuva barem dok aktivno igra kosarku .

Edited by Micko8

Joe D

koliki li bi tek medjed bio da se ne bavi vrhunskim sportom. stvarno treba da iskulira, otici ce mu cuka jako rano.