Jump to content
Sign in to follow this  
goofs

FIBA Svetsko Prvenstvo 2019.

Recommended Posts

arheolog1981
Mislim da će ovde biti sve utakmice za dž. Doduše, sa nemačkim komentatorima, ali bolje i to nego ništa za one koji nemaju drugi način - https://www.magentasport.de/aktion/wm2019
Ne baš, kaže da nije dostupan video u vašoj zemlji... izgleda samo Nemačka jer imam vpn na Operi pa opet neće

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Have_Fun

E stvarno
Moze li neko baciti link ka nekim streamovima gde se moze gledati SP?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

goofs

Jedno jako prvenstvo je u tokutm

Posle prvog kola prosecna razlika na kraju utakmice je 18 poena. Evropa ima skor 9:3, s tim sto su 2 poraza u medjuevropskim duelima, samo su Cesi pukli od USA.

Afrika ima 0:5, sa prosecnim porazom od 32 poena razlike. Pa jbt sve, bitno da nema mesta za Sloveniju.

Azija ima 1:5, samo Kinezi pobedili.

hazard

Pre prvenstva sam mislio da će svih 5 afričkih ispasti u prvom krugu, a Kina jedina od azijskih proći dalje. Za sada izgleda da će biti tako. Mislio sam da ispadaju obe okeanijske reprezentacije, ali očigledno Australija ide dalje, a Kanada ispada. Kina i Australija će tako postati prve reprezentacije koje će preko SP osigurati mesto na OI. Afrički predstavnik naći će se u doigravanju od 17. do 32. mesta, a oba američka verovatno na kraju druge faze. Za evropljane ćemo čekati polufinale, tj. verujem da će se drugi predstavnik Evrope na OI odlučiti utakmicom za 3. mesto :fantom:

stoka

Realno, ovde ima možda 5-6 selekcija koje igraju ozbiljnu košarku. Na primer, Portorikance je pre 20-ak dana pobedila Hrvatska, i to njihova U20 reprezentacija ...

Delija67

Gledao sam Dominikanska republika - Jordan. Ono je nivo biznis lige.

stoka

Eh, taj Portoriko ... Umeo je nekada da namuči Amere i Jugoslovene (ne mislim na 1974. godinu kada su bili dopingovani), recimo, pobedio je "plave" 1990. godine ...

goofs

‘72 su bili dopingovani, ako se ne varam

tukli su nas i 2002. u indinapolisutm

stoka
3 hours ago, goofs said:

‘72 su bili dopingovani, ako se ne varam

Tako je, bilo je to na OI u Minhenu 1972, a ne 1974. godine, kada se Duci definitivno razočarao u olimpijski pokret ...

goofs

Samo da konstatujem da je PPP kolektiv bio polovicno uspesan kroz bazenetm za pobednike grupe.

Vecinski su pogodjeni pobednici u grupama B, C, D, E i G, dok su promaseni u grupama A, F i H. 

Morali smo mi ovo bolje, slab je rezultat za ovakav trust mozgova kojim raspolazemo.

theanswer

Australija je prvi učesnik OI posle Japana, eliminacijom NZ ostaju kao jedini predstavnik Okeanije u takmičenju. 

Ono što nisam znao oko kvalifikacionih turnira inače je da su Hrvati i SLovenci praktično sigurni jer kad se popune učesnici kvalifikacija a to je 16 ekipa koje već nisu kvalifikovane sa ovog takmičenja, onda Evropa daje 2 predstavnika ne po wild karti nego po FIBA rankingu