Jump to content
Sign in to follow this  
goofs

FIBA Svetsko Prvenstvo 2019.

Recommended Posts

MocaVukotic

E to je hot take

aram

jery imamo negde čitav kostur ko se s kim ukršta sve do finala?

Fakundo Sava

Koji su termini, jutarnji? 

goofs

Otprilike od pola 10 do pola 3 krecu utakmice, finale u 2.

Ros
3 minutes ago, Fakundo Sava said:

Koji su termini, jutarnji? 

odlicni termini vikendom.

usrani tokom radne nedelje :(

Angola: subota, 9:20

Filipini: ponedeljak, 13:20

Italija: sreda, 13:20

Ajant23

Evo, napravio sam jezgrovit i valjda pregledan kostur celog takmičenja:

spacer.png

Timmi

Imaju li neki dobri podcasti za sp?

theanswer

Ćurković mi je generalno simpatičan ali brate mili kako se prosrao ovim power rankinzima, to je za priču. Osim što ih pogrešno pravi gledajući bracket a ne jačinu što je totalna suprotnost ranking mu je, pa nzm kako bih nazvao Filipine na osamnaestom mestu posle nedelje u kojoj su izgubili od Adelejd 36ersa

theanswer

Nmg da editujem timestamp mrtvi, premotajte na početak ko hoće da gleda. Plavšić koga inače ne gotivim da ga slušam u prenosima je skroz korektan ovde. 

Edited by theanswer

goofs
15 hours ago, theanswer said:

Nmg da editujem timestamp mrtvi, premotajte na početak ko hoće da gleda. Plavšić koga inače ne gotivim da ga slušam u prenosima je skroz korektan ovde. 

Dobra epizoda skroz, samo ovaj dripac Plavsic nije proucio kostur turnira, kao sto je trebalo jelte, pa misli da se nasa i USA polovina ne ukrsta do finala. A ovaj Milos isuvise fin da mu kaze da je piglu i da nije u pravu.

theanswer

Da, skontao sam to na kraju. To je bilo pošto sam postavio. Da Plavšić ima ovoliko energije kad komentariše bio bi skroz pristojan komentator od njega. A i izbaksuzirao je sa Bjelicom i nikad spremniji, a ovaj propustio zadnje 2 utakmice i ne trenira punim intenzitetom. 

theanswer

RTS je izbriljirao inače sa odabirom tekmi za prenos, sva sreća u SK. Da li tamo ima iko normalan u toj redakciji, živ nisam da znam. Zašto pobogu prenose npr Angola-Filipini trećeg dana, bilo koji drugi meč u tom terminu je zanimljiviji. Razumeo bih možda da je prvi dan pa kao da se upoznamo sa protivnicima mada bi i to bio wtf, ali treći dan kad ta utakmica neće ništa značiti, to je stvarno vrhunski. I dva puta prenose NZ, ko da je Amerika.