Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

39 minutes ago, copkillah said:

 

Najbolji centarfor 21. veka, verovatno.

 

 

ronaldo i dalje najbolji. suarez, lewandowski, aguero, ibrahimovic, etoo, henry, rvp, rvn....tesko izabrati od ovih najboljeg...

 

3 hours ago, ArleKino said:

 

Odličan igrač, majstor i sve to, ali on je onaj drugi startni red.

 

ne slazem se. mislim da moze u istu ravnu kao i ostali. da nije toliko ispovredjivan, svakako bi bio mnogo bolji. nesto slicno kao i aguero.

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

 

ronaldo i dalje najbolji. suarez, lewandowski, aguero, ibrahimovic, etoo, henry, rvp, rvn....tesko izabrati od ovih najboljeg...

 

Gledam one koji su isključivo 21. vek, u datom izboru, jeste mrtva trka (pogotovo sa Lewom) ali moj glas ide Sukiju i subjektivno i donekle objektivno. 

Link to comment
5 hours ago, ArleKino said:

 

Odličan igrač, majstor i sve to, ali on je onaj drugi startni red.

 

Slažem se, već sam o njemu pisao na forumu u tom konktestu, sjajan igrač ali nikada neće ostati upamćen kao velikan po mom mišljenju. 

Link to comment
On 09/02/2021 at 13:13, ArleKino said:

Rekoh već, u ovom duopolu Messija i Ronalda jedino još Suarez i, mooooooooooooooooooooožda, Lewandowski mogu biti na ravnoj nozi sa njima dvojicom.

Sve igrači sa 500+ golova u karijeri, doduše Urugvajac još nije (497), ali će uskoro i on biti deo tog društva. Od aktivnih jedino još Ibrahimović ima više od 500 zgoditaka. Meni je on oduvek bio fantastičan, a prija mu uloga gazde ekipe u Atletiku. 

Link to comment

Opet uz malo sreće Atletiko stiže do pobede kod Granade.

Iako je Granada brzo izjednačila, Koreao je posle odbitka uspeo nadje put lopti u mrežu, asistirao je Ljorente koji je postigao prvi gol. Jeste Suarez prvi strelac, ali je Ljorente ubedljivo najbolji igrač ovog tima sa 8 golova i 7 asistencija, od čega nekoliko vrlo bitnih golova za pobedu.

Oblak već dugo nije imao čist čaršaf™, primaju i više golova iz prekida nego inače, ali to je valjda cena za promenu igre, bolje reči male modifikacije koje su bile nužne da bi se uhvatio korak, ili prestigao Real Madrid i Barselona. Pri tom juče su igrali bez Feliksa, Lemara, Herere, sa samo 5 igrača na klupi.

Uz pobedu u zaostalom meču mogli bi otići na dvocifrenu prednost što ovako sumorni Real i Barsa ne bi stigli ni na motoru.

Link to comment

Cim sam ja poceo da ih igram, tropa.:lolol: Srecom te sam ih ispratio vinerom. 

Ako vidite da ja odigram neki fiks na fudbalu, begajte sto dalje.

Real i Barsa su nikad gori, bila bi umestnost ne uzeti trofej.

Link to comment

I opet Ljorente strelac. 
Real je na -6, i meč više. Gledao sam protiv Valensije, Kros-Modrić-Kazemiro bez greške. Nadam se da se neće, kao proteklih sezona, dići na proleće.

Link to comment
  • renne changed the title to La Liga sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...