Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

Kod Simeonea je bio fenomenalan, a i nema bas mnogo boljih napadaca na trzistu od njega.

Gledam tabelu, i ako Atletico ne uzme ove sezone, ne znam kada ce ponovo. Real nikad gori, Barsa ocajna na gostovanjima; drugi ne verujem da mogu imati kontinuitet.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Kod Simeonea je bio fenomenalan, a i nema bas mnogo boljih napadaca na trzistu od njega.

Gledam tabelu, i ako Atletico ne uzme ove sezone, ne znam kada ce ponovo. Real nikad gori, Barsa ocajna na gostovanjima; drugi ne verujem da mogu imati kontinuitet.

Ja bih voleo, al' kad vidim rezultate Atletika 1:0, 1:0...

a iskreno tesko mi da ih gledam.

Link to comment

Prosipaju najmanje bodova od velike trojke + imaju sad Suareza koji je i sa 33 sposoban da riješi veliku utakmicu.

 

Real i Barca su u post-Ronaldo i post-Messi eri, s tim da ovi drugi nemaju muda da to saopšte Messiju.

Link to comment

Atetiko redja te muslinovske 1:0 rezultate vec godinama, oni ce dogurati do svojih 75 poena, ali ni Barselona ni Real nema sanse da doteraju do 80-90 koliko su redovno imali u protekloj deceniji.

Link to comment

Ovo je ta sezona za Atletiko, nadam se. Znaju i oni da upadnu u trajniju krizu rezultata. Srećom Real i Barselona su bušni užasno, mada mislim da će Katalonci napredovati kao tim, i da će prestati da gube bodove u gostima. Real mi deluje da ne može nikoga dobiti na ozbiljnijim gostovanjima, a uzeli su im meru čak i Kadiz i Alaves.

Link to comment

Real je uzeo titulu prošle sezone, a bili su užasni i igrali su toplo hladno sve do postkovida kad su vezali 12,13 pobeda.

Atletiku treba više agresivnosti da one, na papiru dobijene, mečeve reše ranim golovima a ne da ulaze u nervoznu završnicu. Imam utisak gledajući Simeonea da su se tokom ovih godina španski klubovi izverzirali da što duže i bolje odolevaju Atletikovim napadima. I tu ne mislim samo na branjenje prekida.

Barsa ne briljira i mislim da se Kuman još "traži", a ako pogodi žicu napadu onda ni loša odbrana neće biti preveliki problem. Naravno sve zavisi od Mesija, pa me ne bi čudilo da se u januaru realizuje transfer u Citi o čemu svi bruje.

Link to comment
  • renne changed the title to La Liga sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...