Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

Just now, Meazza said:

 

Penzionisali se Xavi i Iniesta...

 

Igrački kadar je jedno, ali funkcionisanje celog kluba je nešto sasvim drugo.

 

Osvajali su se trofeji i bez njih dvojice, smena generacije je neminovna, ali ne toliko drastično da se odrazi na sve.

 

Tom logikom kad ode Mesi mogu da ugase svetlo i stave katanac (pominje se bankrot, jel!), ali nijedan igrač ne sme biti veći od kluba.

Meni je to vrlo zanimljiva tema pogotovu obzirom na vlasničnku strukturu kluba.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Osvajali su se trofeji i bez njih dvojice.

 

Slabo nesto. U Evropi pravo brukanje, a La Ligu ko gleda? Pa i u njoj su pali, samo jedna titula bez njih.

Edited by Meazza
Link to comment
3 minutes ago, Meazza said:

 

Slabo nesto. U Evropi pravo brukanje, a La Ligu ko gleda? Pa i u njoj su pali, samo jedna titula bez njih.

 

Xavi je otišao pre 5 godina, Barsa je 3 puta bila prvak. Doduše bez Inieste samo jednom. Za LŠ stoji da nisu ni omirisali završnicu.

 

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

Igrački kadar je jedno, ali funkcionisanje celog kluba je nešto sasvim drugo.

 

Osvajali su se trofeji i bez njih dvojice, smena generacije je neminovna, ali ne toliko drastično da se odrazi na sve.

 

Tom logikom kad ode Mesi mogu da ugase svetlo i stave katanac (pominje se bankrot, jel!), ali nijedan igrač ne sme biti veći od kluba.

Meni je to vrlo zanimljiva tema pogotovu obzirom na vlasničnku strukturu kluba.

Inicijalna kapisla je bila odlazak Nejmara, nakon cega je usledeo niz ishitrenih, nenormalnih, amaterskih (nazovi kako hoces) odluka. Cavi i Iniesta su bili nevidjeni majstori ali trziste je moglo da nadomesti njihov odlazak, da se imalo pameti. U tom trenutku Barsa je imala na raspolaganju oko 350 miliona, koje su bacene u bunar na Kutinja, Dembelea i Grizmana.

Verujem da ce Bartomeu na kraju zavrsiti na sudu, sto zbog spijuniranja i dislajkovanja na netu sopstvenih igraca preko agencije, sto zbog sumnjivih transfera radi stelovanja godisnjeg bilnsa, pretplacivanja menadzera  i nestvarnih kupovina za Barselonu B. 

Link to comment
8 minutes ago, John Coltrane said:

 

Xavi je otišao pre 5 godina, Barsa je 3 puta bila prvak. Doduše bez Inieste samo jednom. Za LŠ stoji da nisu ni omirisali završnicu.

 

 

Bas tako. Bez Xavija Evropa bye-bye, bez Inieste brukanje. 

 

 

Quote

Cavi i Iniesta su bili nevidjeni majstori ali trziste je moglo da nadomesti njihov odlazak, da se imalo pameti.

 

-1 :) 

Edited by Meazza
Link to comment
7 minutes ago, Lancia said:

Inicijalna kapisla je bila odlazak Nejmara, nakon cega je usledeo niz ishitrenih, nenormalnih, amaterskih (nazovi kako hoces) odluka. Cavi i Iniesta su bili nevidjeni majstori ali trziste je moglo da nadomesti njihov odlazak, da se imalo pameti. U tom trenutku Barsa je imala na raspolaganju oko 350 miliona, koje su bacene u bunar na Kutinja, Dembelea i Grizmana.

Verujem da ce Bartomeu na kraju zavrsiti na sudu, sto zbog spijuniranja i dislajkovanja na netu sopstvenih igraca preko agencije, sto zbog sumnjivih transfera radi stelovanja godisnjeg bilnsa, pretplacivanja menadzera  i nestvarnih kupovina za Barselonu B. 

 

Meni je veća misterija Artur, kao naslednik Xavia, a posle 2 sezone ga uvale Juveu! Ili muljanje sa Kinezima i Paulinjom (ex Totte), pa seti se da je i Andre Gomes plaćen oko 50mil pre 2,3 sezone (sada greje klupu u Evertonu), šta će biti sa De Jongom vreme će pokazati. 

 

Od boldovane trojke Kutinjo mi i nije bio toliko sporan kao Grizman, koliko je samo taj čovek tekmi počeo sa klupe jbt?! A glede Dembelea deluje da mu treba da igra, ovo što sam ga gledao kod Kumana uopšte nije bio loš, plus im se posrećilo i sa Ansu Fatijem.

 

Dakle mnogo veći problem je centar nego bok.

Link to comment

Dembele je odlican igrac i to mi je ok kupovina. Kutinjo ce se valjda pokazati korisnim. Od Grizmana su morali naci boljeg spica, nije da ih nema.

Za Neymara je nemoguce naci zamenu trenutno (u markentiskom pogledu pre svega). Xavi i Iniesta, jbg. stigle su ih godine. Da se takvi majstori nalaze na svakom coscu, svi bi osvajali trofeje.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

Meni je veća misterija Artur, kao naslednik Xavia, a posle 2 sezone ga uvale Juveu! Ili muljanje sa Kinezima i Paulinjom (ex Totte), pa seti se da je i Andre Gomes plaćen oko 50mil pre 2,3 sezone (sada greje klupu u Evertonu), šta će biti sa De Jongom vreme će pokazati. 

 

Od boldovane trojke Kutinjo mi i nije bio toliko sporan kao Grizman, koliko je samo taj čovek tekmi počeo sa klupe jbt?! A glede Dembelea deluje da mu treba da igra, ovo što sam ga gledao kod Kumana uopšte nije bio loš, plus im se posrećilo i sa Ansu Fatijem.

 

Dakle mnogo veći problem je centar nego bok.

Artur je zamenjen za Pjanica, zbog stelovanja bilansa, u tu operaciju su ukljucena i dva fudbalera (mrzi me sad da trazim njihova imena) iz podmladka Juventusa i Barse po nenormalnim ciframa.

Kutinjo je samo iznadprosecan fudbaler, ni blizu sume, koja je placena za njega a jos dalje od bilo kakvog naslednika Inieste. Grizman je po meni fenomenalan igrac, pozrtvovan - postoji samo jedna sitnica, mesto na terenu gde on najvise pruza je zauzeto Mesijem.

Link to comment
3 minutes ago, Miljenko said:

Dembele je odlican igrac i to mi je ok kupovina. Kutinjo ce se valjda pokazati korisnim. Od Grizmana su morali naci boljeg spica, nije da ih nema.

Za Neymara je nemoguce naci zamenu trenutno (u markentiskom pogledu pre svega). Xavi i Iniesta, jbg. stigle su ih godine. Da se takvi majstori nalaze na svakom coscu, svi bi osvajali trofeje.

U trenutku kad je kupljen Dembele, billo je samo pitanje Dembele ili Mbape. Mbape navodno nije bio igrac koji moze da se uklopi u igru Barse :wacko:

Kutinjo je tjorak, ovaj mali Pedri je vise pokazao u tri utakmice.

Link to comment

Meni je Barsa pocela icj na falus kad su poceli po automatizmu da gomilaju raznorazne zvezde i zvezdice, iako je bilo jasno da oni nece imati mesta u toj ekipi niti ce moci da zaigraju na pravi nacin. To je tim koji je procerdao jednog Anrija, Fabregasa, Zlatana, zasto ih dovodis ako neces da ispunis pun njihov potencijal. Suarez je doveden u trenutku kad su u timu bili Nejmar, Mesi, Pedro i Alexis Sancez, da ih Nejmar nije zajebao i otperjao pitanje je sta bi ovaj uopste odigrao za Barselonu.

 

Sad slicno rade sa De Jongom koji igra van svoje pozicije, a doveden je jer je bio skup. A Kutinjo je takav panic-buy bio, covek vredi mozda polovinu para koje su placene za njega. Dobar je i vredan igrac, ali preplacen jer Barselona. Ne znaju gde udaraju.

Link to comment
  • renne changed the title to La Liga sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...