Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

E, sad, pa najbolje da ne jebe.
Sta mu zameras na terenu?
Ako vec nisi u protokolu zbog bolesti mozes baremd a se ne snimas kako se vozikas sa ribomi to kacis na instagram.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Bolje da je ostao u Nemackoj. Realu je ove sezone kreativnost na prilicno niskom nivou, iako ima i visak igraca koji su za to sposobni. I sinoc gomila proboja po krilu, uz uglavnom uzasne centarsuteve.

Link to comment
34 minutes ago, Moća said:

Ako vec nisi u protokolu zbog bolesti mozes baremd a se ne snimas kako se vozikas sa ribomi to kacis na instagram.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Nisi mi odgovorio na pitanje.

Link to comment
35 minutes ago, Meazza said:

Ma glupost je da mlad igrac ode negde gde nece imati zagarantovane minute ako misli da ima uspesnu karijeru. Da, sad vise zaradjuje nego u Nemackoj, ali dokle? 

 

a opet kada Real pozove ne može da ne ode

 

dobio je šansu karijere sa 21 god, kakvu većina nikad ne dobije. nema šta da čeka

Link to comment
Ma glupost je da mlad igrac ode negde gde nece imati zagarantovane minute ako misli da ima uspesnu karijeru. Da, sad vise zaradjuje nego u Nemackoj, ali dokle? 
e pa jebi ga. ti ne bi otisao? sta to znači "zagarantovane minute", da ne mora za zaradi svoju slavu jer je resetao u Nemackoj? Mozda bi se negde u Interu, Arsenalu adaptirao bolje (brze) ali to je moderan fudbal. Danas si budući Runaldu a sutra duduk, nadam se samo ne njegovom krivicom

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Samo kazem da je taj odlazak zajeban rizik i nije malo igraca pogresilo sto su otisli u Real ili Barsu ili u neki drugi klub koji ima ogromnu konkurenciju i nema nameru da trpi prilagodjavanje, nema nameru da te razvija i daje ti sansu, a ocekuje sve odmah i sada, pa i ako se dokazes moze da te baci na klupu ili te zameni kao automobilsku gumu. Lista igraca koji su tako sjebali karijeru je toliko dugacka da igrac (ili njegov menadzer) treba da razmislja i o tome kad donosi odluku. Vi to predstavljate deterministicki kao da neko mora da ode. OK, to je vrlo primamljivo i ja nisam igrac i ne znam sta bih uradio, ali da li ste stvarno ocekivali da ce Jovicu biti dobro u Realu? Ne znam na osnovu cega. Pa ovaj Real ne bi trpeo ni mladog Kristijana Ronalda, a kamoli Jovica.

Link to comment
1 hour ago, mlatko said:

e pa jebi ga. ti ne bi otisao? sta to znači "zagarantovane minute", da ne mora za zaradi svoju slavu jer je resetao u Nemackoj? Mozda bi se negde u Interu, Arsenalu adaptirao bolje (brze) ali to je moderan fudbal. Danas si budući Runaldu a sutra duduk, nadam se samo ne njegovom krivicom

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Ne "zagarantovane minute", to sam se lose izrazio, ali mislim da znas sta hocu reci. Adaptirao bi se brze bilo gde gde ne bi dobijao sansu na kasicicu, u svakom trecem mecu kao izmena u zadnjih deset minuta. To je poslednje, ali poslednje sto treba mladom fudbaleru.

Link to comment

Sve ovo Meazza sto pises je ok, ali nece Jovicu ni cele dve (eventualno) neuspesne sezone u Realu unistiti karijeru.

Da je stoper, krilo, ofanzivni vezni, ma bilo koja druga pozicija, vrlo verovatno bi ga znacajno usporilo...ali, napadac lako moze posle da se "pronadje" u nekom Laciu, Lajpcigu ili Arsenalu, sto ce biti slucaj i sa njim.

 

Link to comment
3 minutes ago, Moća said:

Ponasanjem van terena sebi smanjuje minute na terenu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Jovic ove sezone nije imao previse minuta da bi mu se "glupiranje po instagramu" obilo o glavu. Zidanu je on squad player, dakle od 12 do 22.

Sad me nerviras, moram videti sta je okacio posto ga ne pratim na instagramu. Nadam se da su neke orgije u polupijanom stanju, da "ne ustajem dzabe".

Link to comment
  • James Marshall changed the title to La Liga 2020/21
  • renne changed the title to La Liga sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...