Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

23 minutes ago, Miljenko said:

Vise sansi danas, ali je realizacija bila kriminalna. Sam Messi nije stigao do gola, iz poveceg broja pokusaja. Levante je imao par neverovatnih promasaja na 2-0, no na kraju smanjise frljokom, uz pristojnu situaciju za izjednacenja, na isteku nadoknade.

Sto se tice Barse, napad mora bolje od ovoga. Sansi je bilo sasvim dovoljno, za 4-5 komada. Odbrana nije sjajna kod presinga, par dodavanja protivniku u noge, koje ce bolji timovi sigurno iskoristiti.

Kako cenis dvomec protiv Napolija, ima li sanse za Italijane? 

Link to comment

Napoli lose igra vec duze. Od jedne od efikasnijih ekipa, spali su na suv prosek, kada je o napadu rec. Pogledacu sutrasnji mec, da vidim da li je protiv Juventusa bio samo bljesak ili znak ozbiljnijeg pomaka.  Napoli pre Barse ima cak 4 gostovanja, racunajuci i polufinale kupa, eto prilike za dizanje forme/morala (ili pad istog, Sampdoria, Inter, Cagliari, Brescia na strani, Lecce kod kuce).

Barsa Gostuje u kupu u cetvrtak, a zatim Betis u gostima i Getafe i Eibar na Camp Nou. Taman par cvrstih ekipa, za vezbanje probijanja bunkera.

Moja trenutna procena je 90-10 u korist Barse, kada je o procentima za prolaz rec. Prva utakmica ce biti izuzetno bitna. Ako Barsa da makar jedan pogodak, mislim da je Napoli bez sanse u revansu. Da je prosla sezona u pitanju, mislim da bi odnos bio 70-30.

Link to comment

Nda, više će faliti Dembeli nego Debeli, cómo si no. 

 

Loša je vest utoliko što bi Francuza od 22 godine mogli da zavale negde da nije povređen, a Urugvajca od 33 teško. 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to La Liga 2020/21
  • renne changed the title to La Liga sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...