Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

17 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kako je prsao taj Bejl, a imao je potencijal da bude treći najbolji igrač sveta sve ove godine. Čisto sumnjam da ćemo videti još mnogo ozbiljnog fudbala od njega.

 

Sto Bejl prsao, lik bi da ostane u Realu i igra. Ok, oni ne zele to, ali ne zele ni da mu plate potpisani ugovor, naravno da nece da pristaje na njihove ucene.

Link to comment

Ma više mislim igrački prsao, koliko se očekivalo od njega posle onakvih igara za Totenhem, malo toga je ostvario. Bilo je tu i povreda, ali rekao bih i njegove kurcobolje.

Link to comment

Najmanje je do njega, vise do trenerskog genija koji ga drzi u rezervi, a on mu resava finale LS. Zapravo lik je resio dva finala LS.

Edited by Meazza
Link to comment
Quote

When Real signed Bale from Tottenham in 2013, they had not won the Champions League since 2002.

With the Welshman, they won it four times in the following six seasons, only failing to lift European football's most coveted prize twice, including in 2018-19.

Remarkably, that means Bale has been involved in 30% of all of the club's European Cup successes.

That record makes him the competition's joint 12th most successful player - only former Real team-mate Cristiano Ronaldo (five) has won more Champions League trophies since the 1992 rebrand.

 

Bale has also won one La Liga title and one Copa del Rey, as well as three Club World Cups, three Uefa Super Cups and a Spanish Super Cup.

To compare him to other recent Real icons, he has won more Champions Leagues than Raul (three), current manager Zidane (one), Luis Figo (one) and Brazilian Ronaldo (zero).

And his goal tally of 102 in 231 games - with 65 assists - is impressive, if not mind-boggling.

Bale managed only two fewer goals than Brazil hero Ronaldo and scored two more than Fernando Morientes did for Real between 1997 and 2005. His minutes-per-goal record (163) beats Raul, whose 325 goals in 741 games took 184 minutes each.

Perhaps surprising - given how Zidane was considered such a huge part of Real's recent history - is the fact Bale has played four games more for the club than the Frenchman and scored more than twice as many goals. Zidane had 49 goals in 227 games. Their assist levels were similar, with Zidane setting up 66, one more than Bale.

Unfortunately for Bale, his records are made to look human by Cristiano Ronaldo's 450 goals and 131 assists in 438 games, a goal every 84 minutes.

 

Only three players have ever scored more European Cup final goals than Bale's three - Real legends Alfredo di Stefano and Ferenc Puskas (seven each) and Cristiano Ronaldo (five).

He scored in two separate Champions League finals - including arguably the greatest European Cup final strike ever scored - and netted in a shootout in another.

He also scored a stunning winner in one of only two El Clasico Copa del Rey finals since 1990.

na kraju kada se ovako pogleda covek je imao underrated karijeru u realu. u poredjenju sa ronaldom - losu.

Link to comment

Izdvojio bih detalj iz ove statistike gde se upoređuje broj golova Zidana i Bejla :isuse:

 

Sve ostalo na mestu, korektne brojke, ali ja stvarno mislim da je on imao sve što treba da igra na nivou bar približnom Ronaldovom. Brzina, tehnika, šut...sve vanserijsko. Mislim da je prilično stagnirao u Realu, dok je CR dig'o nivo svoje igre kad je došao iz MU. Dakle, više se moje kritike odnose na njegov individualni učinak, pobrao je on dosta timskih trofeja. Očekivao sam od njega da će preslikati Ronaldove brojke kad ovaj ode, kad ono čovek oće u Kinu sa 30 godina...

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
16 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Izdvojio bih detalj iz ove statistike gde se upoređuje broj golova Zidana i Bejla :isuse:

 

Sve ostalo na mestu, korektne brojke, ali ja stvarno mislim da je on imao sve što treba da igra na nivou bar približnom Ronaldovom. Brzina, tehnika, šut...sve vanserijsko. Mislim da je prilično stagnirao u Realu, dok je CR dig'o nivo svoje igre kad je došao iz MU. Dakle, više se moje kritike odnose na njegov individualni učinak, pobrao je on dosta timskih trofeja. Očekivao sam od njega da će preslikati Ronaldove brojke kad ovaj ode, kad ono čovek oće u Kinu sa 30 godina...

 

Stvar je u tome da Cristiano Ronaldo u Realu 2009.godine nije zatekao Cristiana Ronalda, egocentričnog manijaka, kao prvu violinu kluba, a Bale 2013. jest.

 

Tu negdje leži i odgovor zašto se Bale zasitio Reala i ozbiljnog fudbala sa 30 godina.

Link to comment

У Валенсији је на дјелу сукоб Марселиња и ГМ-а Алеманија са предсједником/власником клуба. Изгледа да су ствари ескалирале око неких трансфера договорених са Жоржом Мендешом.

Link to comment
7 hours ago, John Coltrane said:

Barsa, ugasila se dabogda, je Malkoma (kog je prethodno otela Romi) sada prodala Zenitu za 40mil£!!! Pojma nemam zasto!?

 

Zato što su iz nejasnih razloga ostavili trenera imbecila koji se celu prošlu sezonu iživljavao na njemu zato što nije njegovo pojačanje, pa je valjda upravi glupo da isti film gleda i sledeće sezone. Bolje nek ide negde da igra...

Link to comment
  • James Marshall changed the title to La Liga 2020/21
  • renne changed the title to La Liga sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...