Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

Kike Setijen je odličan trener. Betis je igrao najlepši fudbal u ligi dok je bio tamo. Mogu samo da mislim na šta će to da liči sad kad umesto igrača Betisa ima igrače Barse. 

Link to comment
37 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Kike Setijen je odličan trener. Betis je igrao najlepši fudbal u ligi dok je bio tamo. Mogu samo da mislim na šta će to da liči sad kad umesto igrača Betisa ima igrače Barse. 

 

Reklo bi se da je on Sarri Pirineja, trener koji u poznoj dobi dobiva u ruke giganta koji je u potrazi za izgubljenim identitetom. I Juve i Barca su prije Sarrija/Setiena igrali previše ružan fudbal za napadački talenat koji imaju.

Link to comment
37 minutes ago, Miljenko said:

On je bese vodio Betis u onoj 4-3 pobedi na Camp Nou. To je bio jedan od boljih meceva koje sam gledao u skorije vreme.

Bilo je i 5-3 protiv Sevilje i 3-5 protiv Reala , 4-4 protiv Sosijedada...sve u sezoni pre. 

Link to comment
On 14.1.2020. at 9:58, Meazza said:

E jebi ga, nisam slusao taj deo klipa. 

 

Klip je spektakularan ali Jovicev najveci problem je sto igra na istoj poziciji na kojoj je omiljeni trenerov + bolji igrac od njega a ne mogu da igraju obojica.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to La Liga 2020/21
  • renne changed the title to La Liga sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...