Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

Ako Barsa ovo ne dobije, mislim da je vreme da Valverde ode na odmor. Sreca te protivnik ne ume da sutne ni iz 4 na 2 kontre, inace je moglo biti ruzno. Jeste Suarez pogodio stativu, no to je cista individualna akcija. Sramotna igra protiv nekog ko nema pobedu vec 8 kola.

Link to comment

Bolje drugo poluvreme, no Suarez nije uspeo da zatvori utakmicu i na kraju stize kazna. Dobijas drugi zuti, protiv inferiorne ekipe, taman kada si okrenuo rezultat.:isuse: I da su izjednacili tada, tesko bi se odbranili do kraja u egal situaciji. Meni je fascinantno, koliko Espanjol ne ume da razvija kontre. Cini mi se da ni u nasoj ligi ne mozes videti onako glupa resenja u 3 na 2 i 4 na 2 situacijama.:laugh:

Edited by Miljenko
Link to comment
2 hours ago, Cash said:

Barci se je nekoliko puta več desilo ove sezone da gubi na poluvremenu 1:0 pa onda u nastavku ekspresno preokrene da bi na kraju domacin stigao do izjednacenja. Hmmm 

 

Nema tu nikakve posebne zavere, na strani igraju neki potpuno užasan fudbal gde drže loptu 80% vremena bez ikakve urgencije, statično i usporeno, pa ako Mesi izvuče sam nekog zeca iz šešira onda super, ako ne nikom ništa. Onda kad prime glup gol zato što se odbrana podosta raspada moraju da napadnu pa nešto i iskreiraju uglavnom na individualan kvalitet i akcije napadačke trojke, Vidal malo pomogne kad uđe makar zato što se kreće i ubacuje u napad za razliku od svih ostalih veznjaka ne računajući De Jonga.

 

Potpuno pomračenje mozga, bez zezanja ne mogu da se setim kad su na strani odigrali poštenu utakmicu da su nekog glatko i nadigrali i dobili (pre samo 3-4 godine verovatno bi četiri od pet tekmi na strani spadalo u tu kategoriju).

Edited by Deco
Link to comment
5 hours ago, Meazza said:

Znaci mogu da se oproste od svih trofeja.

 

Ne mora da znači, ako ništa drugo sad će Grizman prosto morati prominentniju ulogu da dobije (u odnosu na ovo sad gde igra neko hibridno levo krilo/veznog sa gomilom obaveza defanzivno). Suarez je realno u ovom momentu pola igrača kakav je bio u naponu snage, samo mu je statistika u Španiji i dalje korektna plus zaista ima tendenciju da daje ekstra spektakularne golove pogotovo ove sezone. Kad se utakmice pažljivo gledaju utisak je kudikamo lošiji...

Link to comment
  • James Marshall changed the title to La Liga 2020/21
  • renne changed the title to La Liga sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...