Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 19/20


renne

Recommended Posts

Ne, čudno mi je samo. nisam te zapazio na fudbalu a nije da nešto ni zalazim u zadnje vreme pa sam onako... s vedra bedra.

Jeste, 4 grada oko Kelna +3, isto malo čudno ni vremena nisu obična. zašto ti to menja nešto, perspektivu, vrednost, štagod?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Fudbal je moja prva ljubav, pa sve ostalo.
Domaci doduse ne pratim vise, ali oduvek sam imala paralelan omiljen klub iz crvenog dela Mancestera, tako da bacim samo ponekad komentar u PL.
Sada je nadam se malo jasnije moje trenutno interesovanje za LE? :)

Link to comment

2-3 takve situacije nisu sudjene. Vidi se da igraci Rome nisu navikli na ovakav kriterijum. Sevilja je imala par finih akcija, nije da nisu zasluzili prednost.

Link to comment
On 6.8.2020. at 23:02, Fakundo Sava said:

I posle Zvezda Oly nije namešteno,ovi da su hteli bi nas oprali 

nije mi jasno kako smo mi uopste igrali sa njima. ajde u pireju smo imali dosta srece, mogli su ranije da ga daju, ali u bgu su izgledali kao trecerazredna ekipa

 

i to ne kazem samo zbog igara u le, oni su prilicno ravonopravno igrali otvoren fudbal kod kuce protiv totta i bayerna, dok smo mi primili 11 komada. vidi se da su klasa iznad nas. mutna posla definitivno

Link to comment

11 na 11 su kontrolisali lagano, mi smo se uskurčili posle crvenog. Imali su mrtvu šansu i s igračem manje na 1-1, minut, dva pre našeg gola. 

 

Mene čudi otkud FCK živ i dalje, njih smo jedino nadigrali ovde. 

Edited by Plajvi
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...