Jump to content
IGNORED

FPL Premer Draft


Recommended Posts

Samo da potvrdim svoje učešće i na ovom topiću. Nije ni bitno da li ću biti u Premer (ako ne bude dovoljno takmičara za dve lige) ili Brodu. Došlo je do male promene u nazivu kluba, jer je posle deset godina lokalna sidnejska pivara prestala da bude većinski vlasnik Ultimo Beer Centre, pa smo u procesu tranzicije, uprkos teškoj ekonomskoj situaciji uzrokovane COVID-19, našli novog sponzora u lokalnoj vinariji, koja će biti manjinski vlasnik tima. Od sledeće sezone menjamo naziv tima u Ultimo Spritzer Boys, ali će se naša zastava i dalje ponosno vijoriti na Lower East Stand Macarthur Stadiona u Ultimo. 

Tako da će se i dalje oriti klupska himna navijača sa Kopa na Lower East standu "Young till I die!" 

 

 

Screenshot_20200902-171510-01.jpeg

Link to comment

Bez obzira na na promenu naziva tima firma najvernijih navijača poznata pod imenom Ultimo Alcoholics, će i dalje biti strah i trepet na gostovanjima prevođena osnivačem grupe nom de guerre Matori, poznatim u lokalnoj online navijačkoj sceni po lojalnosti prema timu (zbog koje je zaradio cirozu jetre). 

IMG-26fef7aa9c53230f938806d18b9f35c8-V.jpg

Link to comment
On 3.9.2020. at 19:04, ducca said:

To je onda 6 ako dobro računam (koliko sam skapirao Hobbit Slayer je pogrešio topic).

 

Od redovnijih draftera, gde su šta rade @Redoran, @pantelia ? 

 

 

 

 

Da, izvinjavam se na onom šarenom postu, jebiga u zanosu presezonske euforije (podpomognute ladnim špricerima i činjenice da se ne snalazim najbolje na ovoj novoj verziji foruma) sam ostavio poruku koja je mogla pogrešno da se shvati. Na žalost (ili sreću), Draft EPL nisam igrao do sada, a uzevši u obzir rezultate u H2H ligi u zadnjih par godina, teško da bih mogao da nešto kvalitetno doprinesem. :blush:

Edited by Hobbit slayer
Link to comment

7

 

Fali 1 komad

 

Za svaki slucaj kreirao sam ligu za 8 timova i stavio cetvrtak 10.09. u 21h kao preliminarni termin. Meni bi cetvrtak do jaja odgovarao pa javljajte kakav je ko sa vremenom, u petak ujutru putujem pa mi rizicno da za petak ostavljam, ne znam kakav cu biti ni sa vremenom ni sa wifi. 
 

Kod za ligu je: tcd71u

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall changed the title to FPL Premer Draft
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...