Jump to content
IGNORED

Premer i Brod 2019/2020, a betona ako bude...


Recommended Posts

Lampard menja u 59 min. Kakva nesolidarnost sa kolegama managerima, koji pošteno rade svoj posao i jedu ovaj fantasy hleb sa sedam kora

 

 

Link to comment

Tacno sam znao, kad mi se iskrao blagi osmeh u trenutku kad je protivnikov igrac napustao igru u 59', da ce mi se kroz pepov sastav bog fantazija nasmejati u lice.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Link to comment

Nešto sam se istripovao i dao traku De Brajneu, mislio sam da će ipak da igra obe, kad ono...

 

Umesto toga, Lundstram ušao sa klupe, a Salahu se duplirali poeni.

 

Više sreće nego pameti :isuse:

Link to comment

Ja sam bio jako blizu toga da prodam Vardija i De Brajnea i da ih zamenim npr Marezom i Kunom ili tako nešto, ali eto, bar sam nešto uradio pametno i isplatilo se.

Link to comment
7 hours ago, copkillah said:

Nešto sam se istripovao i dao traku De Brajneu, mislio sam da će ipak da igra obe, kad ono...

 

Umesto toga, Lundstram ušao sa klupe, a Salahu se duplirali poeni.

 

Više sreće nego pameti :isuse:

E tako,sad malo i tebe da napadaju da imaš sreće :fantom:

Mene nije zaobišlo ni u realnosti...ono baš zabrinjavajuće :unsure:

Link to comment

ja samo da proverim nešto sa nadležnim za regularnost takmičenja...

 

dakle, ako braća Englezi suspenduju tu njihovu ligu, gde stvarno trče i šutaju loptu, šta ćemo mi da radimo sa ovom našom pravom ligom gde klikćemo?

ne bih da se namećem, al ako podvučemo crtu i složimo se da, eto, stvarno nema smisla nešto da se doigravamo u sred leta po neadekvatnim temperaturnim uslovima... ja mislim da u tom scenariju stvarno nema smisla da, kao što neki elementi hoće da proguraju, u sledećoj sezoni lige nastave sa trenutnim sastavima. 

 

govorim to kao trenutno plasirani u Brodu, al isto bih govorio i da je neko drugi na mom mestu.

jedan džentlmenizam, pre svega.

Link to comment
  • James Marshall locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...