Jump to content
IGNORED

Premer i Brod 2019/2020, a betona ako bude...


Recommended Posts

Ja i Kupovna pilad nakon remija od pre par kola, ponovo igramo na krv i nož, sa ovim brojem poena bismo dobili maltene sve protivnike u brodu. Trenutno 55-52 za njega pred poslednji meč gde on čeka Firmino (c) i VVD, a ja TAA (c) i Salah. Srećno @lazni i kupovnoj piladi, nadam se da su kupljena od Čvarkova :)

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

@Redorane, delijo, kud baš na mene naleti ovog produženog zemana?

kud baš sad za mini školski raspust, kad proslavljamo Svetoga Savu, velikog srpskog ratnika  fantazi igrača  lučonošu?

kud baš sad kad sam triplirao Salaha, Alahovog sledbenika?

kud baš sad, samo 3 kola nakon što me pobedi?

kud baš sad?

 

 

 

Spoiler

zahvaljujem na još jednoj sezoni kada bratski odrađujemo 3 za 3, a nevernici ništa ne sumnjaju i dalje.

 

Edited by Svarog
Link to comment

@Svarog-pašo, milost je vrlina prokletih. Svi moji zapovednici i zvezdočatci su govorili da ti ne štedim poraženu vojsku nakon prethodnoga epskoga boja. Kažu, juri kaurina, odvajaj mu to što mu je ostalo, pa dovršavaj polako, a ja se mislim greota je usred raspusta, nije ni taj svetac za nepoštovanje, neka ga, neka se pregrupiše i ponovo sastavi, pa da se tamo negde u maju sretnemo, kada cvetaju bagremi i valja iskoristiti sve preostale čipove.

 

A ti sakupio pojačanja i odmah u kontru? Hrabro i lukavo, moram priznati. Potcenio sam te i to platio sa tri tovara blaga koliko će mi sada trebati da se dočepam 15. mesta na ovoj ukletoj lađi.

 

Vidimo se ponovo na nekoj livadi, kada ne bude bilo šume da u njoj sakriješ svoje strelce naoružene trostrukim lukovima.

Link to comment
  • James Marshall locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...