Jump to content
IGNORED

Premer i Brod 2019/2020, a betona ako bude...


Recommended Posts

36 minutes ago, Svarog said:

auuuuu... malo sreće i za mene. Limanac ( @keljans ) bi  me odrao da mu na kraju klupe nisu zakucani Lundstram i Abraham (33p). vidi se da nije promenio tim u odnosu na prošlu nedelju, ne verujem da je ovo planski.

Kad odeš u Jevropu mrsku i zaboraviš na fanzasy 😏

Link to comment

Zar Kejn igra? Danas sam čitao da ne igra zbog bolesti

 

Tottenham striker Harry Kane has been ruled out of the Premier League trip to Everton in a huge blow for Spurs.

The England captain is reportedly ill and there are fears he could also miss the Champions League clash with Red Star Belgrade on Wednesday

Edited by Lezilebovich
Link to comment
[mention=8811]San Epifanio[/mention] me juče gulio nekih 30 razlike, ali evo, uz pomoć Lestera prići ću na -7. Čekam Kejna da mi donese tih 8 bodova, možeš ti to Hari, to je jedan gol plus neki bonusi. :jerry:
ja se vec pomirio sa sudbinom, kad vidim da kejn propusta mec. imao sam srece ovaj put. inace sjajan mec. srecno u nastavku

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, levi said:

ali ostaje žal za 14p Söyüncüa na klupi :isuse:

 

prošle sezone sam nekog, ne mogu sad da se setim koga, tako stalno držao na klupi a on stalno skupljao 5+ poena i ja nikako da ga ubacim sve misleći da je to bilo to.

ove sezone ću izgleda isto proživeti s Turčinom.

Link to comment
On 3.11.2019. at 14:51, keljans said:

Kad odeš u Jevropu mrsku i zaboraviš na fanzasy 😏

A vidiš ja sam na Baliju i uredno menjam,posvećenost pre svega!😁 Čak me vremenska razlika prijatno iznenadila (Spursi odigrali ovde po lokalnom u ponedeljak u 1:30h a ja po navici mislio da igraju tek u ponedeljak u 21h).I još kad sam ujutru video da Kenjara nije ni bio u prilici da mi se ukenja  u život...ma milina jedna :whistle:

Link to comment
  • James Marshall locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...