Jump to content
IGNORED

Premer i Brod 2019/2020, a betona ako bude...


Recommended Posts

Mene ne vadi nista. Dobi me Argentina jer sam mudro ostavio Montoju i Rajana na klupi, jer eto igraju sa Sitijem... :sleep:

 

Na sve to Piters se povredi 6 minuta pre CSa, tako da vec drugo kolo za redom nisam imao nikakvih sansi... I dalje imam ubedljivo najvise fantazi poena u ligi i drzim zadovoljavajuce 8. mesto :(

 

Doduse u klasiku sam zglajznuo na drugo mesto.

Link to comment

Ako ti je lakše - da sam ja ostavio Kellija medj starterima sa 7p umesto što sam kupio Cresswella za Maitland-Nilesa, onda ti ni Montoya ni Ryan ne bi doneli dovoljno bodova za pobedu (50-49) :dry:

Edited by ducca
Link to comment
3 hours ago, ducca said:

Ako ti je lakše - da sam ja ostavio Kellija medj starterima sa 7p umesto što sam kupio Cresswella za Maitland-Nilesa, onda ti ni Montoya ni Ryan ne bi doneli dovoljno bodova za pobedu (50-49) :dry:

 

Nije mi lakse :( Vec drugo kolo je toalna tragedija. Sve sto moze da krene naopako krene... Vise sam se smorio zbog Pitersa nego zbog BHA. Iako bi mi to donelo remi a ne pobedu, al to je bas baksuz, a ovo za BHA je moj kiks... al nema veze, verujem da ce u sledecem kolu jos neki veci maler da me strefi :lol:

Link to comment
On 5.10.2019. at 19:24, Lezilebovich said:

Izgleda da je vremeda se zahvalim Pukkiju. Sad košta 7.2, a ja dobijem samo 6.8 - kako me nervira to kažnjavanje early adoptera 

I ja planiram da ga se rešim. Mislim da je to to. Al doneo je bodove, majstor. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
50 minutes ago, John Coltrane said:

1 lider rutiniran :fantom:

Čestitke Džone i hvala ti što si me nakon 3 nedelje rasteretio liderske pozicije...a svi su izgledi da ću sa ekipom vrednom 99,5 mil.iz kola u kolo biti sve rasterećeniji :violin:

Edited by ubibobi
Link to comment
  • James Marshall locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...