Jump to content
IGNORED

Premer i Brod 2019/2020, a betona ako bude...


Recommended Posts

Ono kad kupiš Vajanldnuma, čovek da jedini gol na utakmici, a tri bonus poena dobije mrtvi Đoel Matip :isuse:

 

Verovatno je ever objektivni fentezi žiri zaključio da je gol previše ružan da bi mu doneo više bonus poena

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

Pakao :(

 

Misliš na ovo što je Agueru klupa nagrada za to što je dao gol na svakoj utakmici u ovoj sezoni? Pepara je stari to, hoće da pokaže da je iznad igre.

Link to comment

Kada ti elitnitm tim sakupi 20 poena manje od draftovanog (da nema kapitena bilo bi 30 poena manje), a sve to posle odigrane divlje karte, onda znaš znanje.

Link to comment

povukao sam divlju kartu. 

sabio odličnih 62 poena.

drugi skor u ligi.

i izgubio ovo kolo jer sam naravno igrao protiv tima koji ima najbolji skor u ligi.

 

giphy.gif

Link to comment

Otprilike treće ili četvrto kolo uzastopno izlazim na crtu protivniku koji, kao i ja, ide na opciju uparivanja Rahimare i Salahare. Pošto i protivnik i ja neslavno izduvamo sa tom taktikom, ostaje da se vidi da li će pobedu odneti moj koncept granitnetm odbrane sa polurekreativcima u napadu, ili protivnički koncept potpuno raspale odbrane ali zato sa Kunarom u napadu.

 

Ovog vikenda izgleda da će da me izvade Tarkowski i PVA ali vreme je da se gore pomenuto uparivanje okonča.

Link to comment
  • James Marshall locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...