Jump to content
IGNORED

Premer i Brod 2019/2020, a betona ako bude...


Recommended Posts

22 hours ago, San Epifanio said:

Opet ovaj finski smarac belezi poene. Srecom te je danasnji protivnik Limanac, normalan covek koji ne angazuje ove nordijske skijase koji u letnjem periodu igraju fudbal.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 

Pomažem protivniku sa zadovoljstvom.... Svakako, koga god da dovedem pokvariću ga pa.... 😏

Link to comment

Kad zaboraviš da sad ima tekme i petkom pa ti nova akvizicija Pukki ostane na klupi a kapiten umesto Salaha Obamejang :isuse:

Inače prošle subote u aplikaciji prodam Milivojevića i dovedem Sebaljosa iz Arsenala i radujem se kako sam izbegao pad cene za prvog a  rast za drugog i vidim u četvrtak da mi nije potvrdio transfer :frust:

I na sve to igram sa  copijem :isuse: de baš njega da usere da ovako zaboravim.

Edited by Moća
Link to comment

Ova igra bi trebalo da me razonodi i opusti, a umesto toga i treci ponedeljak zaredom smoren dolazim na posao.

Liverpulova odbrana igra ko Partizanova otkad sam ja duplirao ove njihove bekove. O ovim ostalim promasajima ne vredi ni trositi reci.

Za protivnika, @keljans, uz cestitke i zelje za uspesan nastavak sezone, mogu samo da uputim reci hvale. Covek je dao sve od sebe da ne pobedi, ali ne vredi naleteo je na tvrd orah.

Link to comment
58 minutes ago, San Epifanio said:

Ova igra bi trebalo da me razonodi i opusti, a umesto toga i treci ponedeljak zaredom smoren dolazim na posao.

Liverpulova odbrana igra ko Partizanova otkad sam ja duplirao ove njihove bekove. O ovim ostalim promasajima ne vredi ni trositi reci.

Za protivnika, @keljans, uz cestitke i zelje za uspesan nastavak sezone, mogu samo da uputim reci hvale. Covek je dao sve od sebe da ne pobedi, ali ne vredi naleteo je na tvrd orah.

Pozdrav za ljutog protivnika, evidentno je da mi je pametnije da se ne nadam pobedi obzirom da juče kad sam gledao svoje junake, sam bacio beli peškir za ovo kolo međutim... 

Čestitke i puno uspeha u daljoj borbi

Edited by keljans
Link to comment
20 hours ago, Moća said:

Kad zaboraviš da sad ima tekme i petkom pa ti nova akvizicija Pukki ostane na klupi a kapiten umesto Salaha Obamejang :isuse:

Inače prošle subote u aplikaciji prodam Milivojevića i dovedem Sebaljosa iz Arsenala i radujem se kako sam izbegao pad cene za prvog a  rast za drugog i vidim u četvrtak da mi nije potvrdio transfer :frust:

I na sve to igram sa  copijem :isuse: de baš njega da usere da ovako zaboravim.

 

odigrao si taman kao Arsenal protiv Liverpula :fantom:

Link to comment
17 hours ago, Dziber said:

Opa Cvrlle, divljakusa... 

mogu ja da divljam i izmisljam koiko hocu ali tebe pobediti ne mogu. never. ever never

cvece, sta drugo mi preostaje :whistle:

Link to comment

Auu brt imaš drugi najbolji rezultat u obe lige i naletiš na prvog...i to za četvrti poraz iz isto toliko mečeva.😱

Ili si nešto opasno zajebao ili te hoće u svim ostalim životnim segmentima 😁

Link to comment

Hoce me ove godine... u prvom kolu sam naleteo na najboljeg u ppp klasiku, samo sam tada imao 30 poena manje, pa nije bilo razloga za dreku

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Link to comment

Jbg,  hvala čovek, stvarno sam mislio da dobijaš, videvši Kejna i Sigija u šteku, al Digne asist i tako.....

 

Al Brod je to, ima tu da se izokrene 100 puta do kraja :)

Link to comment
  • James Marshall locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...