Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

3 hours ago, copkillah said:

 

pa ako ceo tim ima potrebu da odgovara jednom tinejdžeru, onda ok :D

 

 

Meni ovo odlična patkometrijska fora Parižana. A i valja se da se uzleteli klinac malo spusti na zemlju :fantom:

 

1 hour ago, mlatko said:

sramote se, niko ih neće žaliti kad ispadnu

 

A inače bi ih žalili, da se nisu ovako sprdali.

Inako je PSG omražen klub zbog Arapa

Link to comment
19 minutes ago, copkillah said:

Inače bi trebalo to pravilo gola u gostima da se ukine, pogotovo u eri kada ti treba u proseku par sati da stigneš na to gostovanje, nema to težinu kao nekad, tj izgubilo je svoj prvobitni smisao. 

 

Smisao je valjda da se ne igra mrtvi bunker u gostima i leprsava joga-bonito kod kuce. Za LS mislim da pravilo nema smisla jer je to najvisi nivo fudbala na svetu i svi su klasa. Ali za kup UEFA i one kvalifikacione faze cini mi se da je bitno, jer kad navrnu raznorazni Temisvari sa parkiranim autobusima, 930 faulova u utakmici i valjanju po njivama, ne znam ko ce to hteti da gleda.

Link to comment
52 minutes ago, 189- said:

+1

 

simeone rece da je glupo sto se i u produzecima racunaju golovi u gostima, kaze liverpool imao 30 minuta manje od atletika da da gol u gostima...

Lepo je rekao. Imali su 30 minuta vise gde im jedan gol vredi kao dva. Kao sto je postenije igrati trecu utakmicu ako rezultat posle dve odigrane bude neresen, sto je nekada davno bilo, nego sutirati usrane penale.  Samo se toliko utakmica igra da nema gde da se udene taj eventualni mec.

Link to comment
4 hours ago, MiddleClass said:

 

Ne vidim da je ovo nesto strasno. Zajebavaju jedni druge posle meca... Malo patkometrije je vazda dobrodoslo.

 

+1 Jedna od sustina jebenog sporta.

Link to comment
32 minutes ago, borris_ said:

Bice suspenzija evropskih kupova a evropsko prvenstvo ce se odigrati iduce godine. UEFA ce to valjda odluciti iduceg utorka.

 

Da, napisao sam to na PL temi. Samo se odlaže završnica i to je to.

 

Link to comment
1 hour ago, Zico said:

Lepo je rekao. Imali su 30 minuta vise gde im jedan gol vredi kao dva. Kao sto je postenije igrati trecu utakmicu ako rezultat posle dve odigrane bude neresen, sto je nekada davno bilo, nego sutirati usrane penale.  Samo se toliko utakmica igra da nema gde da se udene taj eventualni mec.

 

Ovo je sjajno.

Link to comment

Finale Jugoslavija-Italija euro 68, finale KES-a atl.madrid-bayern, ponavljali su se mecevi, nisu se igrali penali, istina ponavljana utakmica je bila druga ne treca. Ali po meni je postenije i pravednije tako odluciti pobednika, kao sto se to radi u kosarci, kad je 3-3 u seriji igra se sedma, ne sutiraju se slobodnjaci. Bolji je onaj tim koji ima vise pobeda, koji je dao vise golova, nego da se sve resava glupavim gol u gostima pravilom, jos u produzecima, ili lutrijom zvanom penali. 

Link to comment

Ali gde se igra treca tekma? Ko ima domacinstvo? Ili ici na neutralni teren, gde? Nekom ce uvek biti blize-zbog putovanja igraca i staffa i navijaca itd.

Link to comment
21 minutes ago, John Coltrane said:

Ali gde se igra treca tekma? Ko ima domacinstvo? Ili ici na neutralni teren, gde? Nekom ce uvek biti blize-zbog putovanja igraca i staffa i navijaca itd.

domaćin onaj koji je dao vise golova u gostima

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...