Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Just now, MiddleClass said:

 

Ne vidim nista strasno. Zajebavaju jedni druge posle meca... Malo patkometrije je vazda dobrodoslo.

 

pa ako ceo tim ima potrebu da odgovara jednom tinejdžeru, onda ok :D

 

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

Simeone je postavio tim na legalan i legitiman način. To jest ružan fudbal za gledanje, a pride i sretno su prošli, ali nije Simeone kriv Kloppu što je Liverpool očigledno potrošen tokom onog fenomenalnog perioda.

Jbg, ja ko neko ko voli defanzivne minijature mogu samo da skinem kapu ovom Atletiku... Ovo je meni u rangu one pobede Intera nad Barcom u dvomeču ili pobede Čelzija nad Barcom... AKo sam tada poštovao Inter i Čelzi, bio bi licemeran da ne poštujem sad Simeonea zbog ovog...

 

 

Link to comment

^ Nisu prozivali nekog klinca sa tvitera vec protivnickog fudbalera. Da li je u pitanju klinac ili Dzo Kol nebitno je...

Edited by MiddleClass
Link to comment
 
pa ako ceo tim ima potrebu da odgovara jednom tinejdžeru, onda ok [emoji3]
 
sramote se, niko ih neće žaliti kad ispadnu
Jbg, ja ko neko ko voli defanzivne minijature mogu samo da skinem kapu ovom Atletiku... Ovo je meni u rangu one pobede Intera nad Barcom u dvomeču ili pobede Čelzija nad Barcom... AKo sam tada poštovao Inter i Čelzi, bio bi licemeran da ne poštujem sad Simeonea zbog ovog...
 
 
slažem se, Simeone je imao jako tešku utakmicu u subotu uz komplikovanu situaciju na tabeli dok jučerašnji domaćin...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Meni je gora Klopova proizvka Atletika od ove prozivke Halanda...

Pa dobro, reko je da je los gubitnik, Klop je realno dobra njuska. Prozivali su se svojevremeno i Pep i Simeone, pa su u OK odnosima. 

Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

 

pa ako ceo tim ima potrebu da odgovara jednom tinejdžeru, onda ok :D

 

+1

 

simeone rece da je glupo sto se i u produzecima racunaju golovi u gostima, kaze liverpool imao 30 minuta manje od atletika da da gol u gostima...

Link to comment
3 minutes ago, 189- said:

simeone rece da je glupo sto se i u produzecima racunaju golovi u gostima, kaze liverpool imao 30 minuta manje od atletika da da gol u gostima...

 

apsolutno tacno

Link to comment

Inače bi trebalo to pravilo gola u gostima da se ukine, pogotovo u eri kada ti treba u proseku par sati da stigneš na to gostovanje, nema to težinu kao nekad, tj izgubilo je svoj prvobitni smisao. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...