Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

2 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni je interesantnije seirenje sektaša na poraz 'pool-a :D

nemoj mene u taj koš

Pogledaj petnaestogodišnje izveštaje, uvek sam navijao za jorgandžije

Link to comment
24 minutes ago, renne said:

nemoj mene u taj koš

Pogledaj petnaestogodišnje izveštaje, uvek sam navijao za jorgandžije

 

+1

 

Vidi se ko cita/pise na LaLiga.

Link to comment
48 minutes ago, napadaj said:

Težak licemer, uvek pokaže pravo lice kad izgubi, a inače fore i fazoni

 

Ja ne vidim šta je to licemerno u tome što čovek ne voli da gubi i što je teško podneo poraz u utakmici u kojoj bi, u 9 od 10 slučajeva, bilo 2 do 5-0 za njegov tim. 

 

25 minutes ago, John Coltrane said:

+1

 

Vidi se ko cita/pise na LaLiga.

 

ljudi koji ne vole fudbal? :huh::laugh:

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

Ja ne vidim šta je to licemerno u tome što čovek ne voli da gubi i što je teško podneo poraz u utakmici u kojoj bi, u 9 od 10 slučajeva, bilo 2 do 5-0 za njegov tim.

 

Kmečanje protiv timova koji se zatvore i onda ti umuvaju tri gola iz kontre jeste licemerno. Verujem da si tako i ti mislio tamo negde 2004-2010.

 

Link to comment

Na tu temu, prekjučerašnji hot tejk: 

Quote

 

Rafael Benitez does not feel that Adrian replacing Alisson between the sticks will be key in Liverpool's meeting with Atletico Madrid this evening :D  

"In a situation where an opponent is going to attack you a lot, you may think that it may be affected by the relationship of the defenders with the goalkeeper, but playing at Anfield, Adrian will have to be unlucky to think that he will be decisive."

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Kmečanje protiv timova koji se zatvore i onda ti umuvaju tri gola iz kontre jeste licemerno. Verujem da si tako i ti mislio tamo negde 2004-2010.

 

 

To bukvalno veze nema jedno sa drugim. Naravno da je bio ogorčen u izjavi, to niko ne spori, ali niko ovde ne bi bio ništa bolji u istoj situaciji gde si igrom razbio rivala i ispao, pogotovo ovi što su prvi skočili na njegovu izjavu. 

Link to comment
13 minutes ago, copkillah said:

 

Ja ne vidim šta je to licemerno u tome što čovek ne voli da gubi i što je teško podneo poraz u utakmici u kojoj bi, u 9 od 10 slučajeva, bilo 2 do 5-0 za njegov tim.

 

To što kmeči zbog poraza, a redovno igra protiv timova koji se bunkerišu protiv Liverpula, samo što od njih ne gubi, pa ne komentariše. Nije baš paćenik posle poraza, kao Murinjo, na primer, ali ovo jeste licemerno.

Edited by napadaj
Link to comment
9 hours ago, copkillah said:

 

bmT3cpl.jpg

 

karma će im verovatno vratiti za ovo grupno ismevanje jednog tinejdžera

 

Izgleda da je sve pocelo sa laznom izjavom Haaland-a na snapu : "Pariz je moj grad nije vas"

 

Ovi su mu kao odgovorili.

Link to comment
2 minutes ago, borris_ said:

Izgleda da je sve pocelo sa laznom izjavom Haaland-a na snapu : "Pariz je moj grad nije vas"

 

Ovi su mu kao odgovorili.

 

i da mu je izjava bila prava i da je bila lažna, opet su ispali klošari

 

mislim, ulaziš u beef sa klincem koji igra za klub koji je mnogo veći od tvog :isuse:

 

 

 

 

Link to comment

Realno, Klopp jede govna. Simeone je postavio tim na legalan i legitiman način. To jest ružan fudbal za gledanje, a pride i sretno su prošli, ali nije Simeone kriv Kloppu što je Liverpool očigledno potrošen tokom onog fenomenalnog perioda.

Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

 

i da mu je izjava bila prava i da je bila lažna, opet su ispali klošari

 

mislim, ulaziš u beef sa klincem koji igra za klub koji je mnogo veći od tvog :isuse:

 

 

 

 

 

Ne vidim da je ovo nesto strasno. Zajebavaju jedni druge posle meca... Malo patkometrije je vazda dobrodoslo.

Edited by MiddleClass
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...