Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Pa nije, narafski ali evo ja nikad ne bih zamenio onog Vajnadima, ili kako se vec zove.
pa onda nije samo sreća i golman :fantom: ima nešto i u cabrón bradonji, mnogo mi je antipatičan

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
6 minutes ago, čekmeže said:

Sve razumem, ali zar nema niko drugi do škotski levi bek da izvede korner? Sad smo uveli i akciju posle kornera gde on šutira van 16 ko da je Roberto Karlos.

 

Od kako je škotski Moreno počeo da izvodi kornere, mislim da nijedan gol nisu uspeli da zabiju izvodeći ih, ni sa leve ni sa desne strane. Potpuna misterija. Ali ne treba im previše zamerati za ovo večeras, utakmicu je odlučilo to jedno očajno ispucavanje (i Trentova škrbava lopta, onako vratiti po klizavom terenu rezervnom golmanu...)

 

Sve do toga stvarno dobro odigrano, a bio je užasno naporan meč. Gini i Ox odlični u ofanzivi, trebalo bi tako da se kreću i inače a ne da dežuraju centralno... Gomez praktično bez greške, Salah i Mane najzad malo da šire umesto što se guze centralno, bekovi za promenu birali kad će da centriraju a kad ne... samo malo sreće je falilo da drugi gol padne u regularnom toku.

 

Čim su primili, znali su da nema šanse da umuljaju još nešto u produžetku. Resetovali se na votfordska™ podešavanja - besomučno centriranje, egipatski pivotmen, paralisani veznjaci, pasivni braniči, nula od komunikacije... 

 

Nemam pojma koja će se od te dve verzije tima sad pojaviti u ligi. Umesto da pregaze nezainteresovani Crystal Palace i Everton, sasvim je moguće da će se ići na Etihad pod nekakvim imperativom pobede.

 

Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:

Nemam pojma koja će se od te dve verzije tima sad pojaviti u ligi. Umesto da pregaze nezainteresovani Crystal Palace i Everton, sasvim je moguće da će se ići na Etihad pod nekakvim imperativom pobede.

 

glasam za verziju neopterećenu odbranom titule prvaka Evrope koja rutinira gradskog rivala

 

Link to comment

Ceniš da im je odbrana LŠ bila veliko opterećenje do sada? :unsure: Veća od aktuelnog pada forme i blamaže tri primljena gola u produžetku kod kuće?

Link to comment

Atletiko da podigne spomenik Oblaku. Kakav golman, kakve odbrane, da kije njega bilo Liverpul bi dao još 3-4 komada ko od šale. Šteta jebi ga, gledao sam u lokalnom pabu gde je sve bilo crveno-belo (ne španska verzija), čak beše i jedan Španski turista. Samo turista beše skroman (niko ga ne bi ni pipnuo). Dok su dvojica Sitijevaca slavili izjednačujući gol kao da su osvojili EPL. Mislim, boli me kurac, ali sam iznenadjen kako ih niko nije istamburao!

Link to comment
2 hours ago, borris_ said:

Večeras Psg odigrao pred praznim tribinama. Država je zabranila priredbe sa više od 1000 gledalaca. Ispred stadiona je večeras bilo nekoliko hiljada gledalaca za vrijeme utakmice. Napravili su bakljadu i vatromet. Kurzawa na kraju izašao pred publiku i izljubio se sa svima. Sledećih dana očekujem eksploziju virusa u Parizu i ekipu Psg-a u karantinu.

Eto šanse za CL napokon! A već si se predao bez Mbappea. :) 

Link to comment
16 minutes ago, dragance said:

Eto šanse za CL napokon! A već si se predao bez Mbappea. :) 

 

bmT3cpl.jpg

 

karma će im verovatno vratiti za ovo grupno ismevanje jednog tinejdžera

 

Link to comment

"I don't understand with the quality they have the football they play. They could play proper football but they stand deep and have counter-attacks.“

 

Jadničak :sad:

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...