Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

 Jel to neko iz uefe zvao adidas sa nacrtima kako lopta treba da izgleda

dobar dan, stan adidas? Molim vas da nam napravite najruzniju loptu svih vremena.  Ili ovi iz adidasa imaju potpunu slobodu pa prave onakva sranja.

Link to comment
1 hour ago, Jozef K. said:

Meni danas kolega navijač sekte iz Liverpula objašnjava kako su pokradeni za neke penale. Stvarno nemam snage za navijače tog kluba.

 

Ima nas raznih. Verovatno su mislili na ono napucavanje ruke kad je henderson sutirao i kad je pogodila lopta igraca atletika dok je bio na zemlji. To ni na srpskim livadama ne bi svirali, a navijam za Liverpul

Link to comment
 
Ima nas raznih. Verovatno su mislili na ono napucavanje ruke kad je henderson sutirao i kad je pogodila lopta igraca atletika dok je bio na zemlji. To ni na srpskim livadama ne bi svirali, a navijam za Liverpul
Ni jedan ni drugi slučaj. Neka bitka za poziciju leđa o leđa.
Link to comment

Jedino negativno o suđenju što mogu da kažem je da je liverpul igrao protiv španaca kojima je bio cilj da kad izađu iz 20 metara padnu što brže i bliže protivničkom golu. Ti sitni "faulovi" i sudija koji naseda na njih su jedino na šta su tvoje kolege mogle da se žale. Kakvi crni penali, kakvi bakrači

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

a ja gledo u kafani ('nači, bez tona) i meni se učinilo da je gol Atlética bio sumLJiv na ofsajd... znam da su ga VARili, ali nisam vidio da su dali one linije da i mi s jeftinijim ulaznicama ukapiramo...

Link to comment
38 minutes ago, Jozef K. said:
53 minutes ago, Zlurad said:
 
Ima nas raznih. Verovatno su mislili na ono napucavanje ruke kad je henderson sutirao i kad je pogodila lopta igraca atletika dok je bio na zemlji. To ni na srpskim livadama ne bi svirali, a navijam za Liverpul

Ni jedan ni drugi slučaj. Neka bitka za poziciju leđa o leđa.

Znam situaciju, niko normalan to ne bi svirao... Glupost...

 

Nema to veze sa klubom, nego sa glavom...

Link to comment
2 minutes ago, Pantelija jr said:

a ja gledo u kafani ('nači, bez tona) i meni se učinilo da je gol Atlética bio sumLJiv na ofsajd... znam da su ga VARili, ali nisam vidio da su dali one linije da i mi s jeftinijim ulaznicama ukapiramo...

 

Misim da je Fabinho odigrao pas ka Saulu, tako da nije bilo potrebno da se uključuje aparatura

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Misim da je Fabinho odigrao pas ka Saulu, tako da nije bilo potrebno da se uključuje aparatura

Svejedno, Virgil je bio bliži golu od Saula...

Link to comment
Znam situaciju, niko normalan to ne bi svirao... Glupost...
 
Nema to veze sa klubom, nego sa glavom...
Znam. Kuka stalno. Do čoveka je. Stvarno nisam video problem sa suđenjem, pa sam iznenađen bio.
Link to comment
28 minutes ago, Jozef K. said:
45 minutes ago, radisa said:
Znam situaciju, niko normalan to ne bi svirao... Glupost...
 
Nema to veze sa klubom, nego sa glavom...

Znam. Kuka stalno. Do čoveka je. Stvarno nisam video problem sa suđenjem, pa sam iznenađen bio.

Iskreno, jedina greška protiv Liverpoola(da se sećam) je ono što je okačio na prošloj strani Wini (Kada je Salah uzeo čistu loptu, a igrač Atletika se bacio kao da mu je nogu slomio)...

 

A to nema veze sa namerom, nego sa  tim da i sudije ne vide sve... Sve ostalo sasvim dobro suđeno...

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...