Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Ne znam, meni je isto Miler bio poprilično bljak kao lik do neke utakmice gde su ga poslali da razgovara sa TV komentatorom. Kaže komentator "vi često dajete izjavu posle utakmice", a Miler odgovara "pa vole mene da pošalju, kažu - idi ti Tomase, bar da se nasmejemo malo"

 

Spoiler

BASTAIN_DOLL_FINAL_3479808b.jpg

 

  • +1 1
Link to comment

Nit ću ga ženit, nit ću ići s njim na pivo pa da mi bude bitno kakav je lik privatno. Ja da biram igrača iz Bajerna da igra za klub za koji navijam, Miler je prvi kandidat, uz Kimiha i Levandovskog.

Link to comment
Zasto su ga koji moj i uzimali? Stvarno, iz kog razloga nije igrao sinoc, zna li iko sta se desava?


Da je igrao u petak promašio bi ovo...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ima malo i do sistema, posložio je to Švabo tako da Miler bude bitan šraf i da se maksimalno iskoriste njegove prednosti a sakriju mane, a opet sa druge strane imaju i dubinu. Ono sinoć je bila klasična pobjeda sistema u odnosu na talenat, uz naravno neophodnu dozu sreće. Ali 11 pobjeda u 11 utakmica, samo može kapa dole da ide. 

 

I gol razliku 43-8, ako sam dobro sračunao. 

Link to comment

Pa zato je uvijek meni draži sistem od talenta. Dok ti ocijeniš da li se Nejmaru igra ili bi radije bio u Brazilu, za to vrijeme Švabo uzima titule. 

Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Ima malo i do sistema, posložio je to Švabo tako da Miler bude bitan šraf i da se maksimalno iskoriste njegove prednosti a sakriju mane, a opet sa druge strane imaju i dubinu.

 

Sistem je prolazan, klasa je vjecna. Tomas Miler je vec deceniju u top 5 fudbalera na svijetu. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Meazza said:

+1 A u glavi su i mentalna snaga u odsudnim trenucima (sto najbolje oslikavaju ove utakmice na ispadanje) samopouzdanje i zelja za pobedom. 

 

Sve to i proizlazi iz dobrih odluka ili odluke iz svega toga, zavisi kako hoces da gledas. Stvar je u tome da je sposobnost da se donese prava odluka u relanom vremenu u direktnoj korelaciji sa izbegavanjem da se udje u krizu (krisis - kriseos, starogrcka rec iz koje potice rec kriza Englezi prevode kao decision, judgement, determination). Sposobnost donosenja dobrih odluka i sposobnost da dobro procenis kada si doneo dobru odluku a kada ne te stavlja u zonu komfora iz koje se onda crpi samopouzdanje. Mi to cesto komentarisemo recenicom - ovaj tacno zna sta radi. U vrhunskom sportu ako imas tu platformu na koju mozes uvek da se oslonis u ogromnoj si prednosti u odnosu na igraca koji deluje automatski, stihijski, po inerciji - nauceno treningom.

 

Naravno, govorim o hipotetickim situacijama ako su u pitanju dva podjednako kvalitetna protivnika s podjednakim resursima, kao sto je sinoc bio slucaj. Mi to uglavnom svodimo na pitanje srece koja zapravo uopste nije toliko veliki faktor. Ovi su dali jedan iz tri sanse, ovi nijedan iz isto toliko sansi = ovi su imali vise srece. A onda kad vidis kako su sanse propustene vrlo cesto mozes da vidis kako jedan korak na vreme u pravu stranu ili pravi izbor izmedju dve ili tri moguce odluke koje ti se otvore u sekundi pravu tu razliku.

Edited by harper
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Pa zato je uvijek meni draži sistem od talenta. Dok ti ocijeniš da li se Nejmaru igra ili bi radije bio u Brazilu, za to vrijeme Švabo uzima titule. 

 

Ne bih ja povezivao talenat sa kurcoboljom. Kristijano je talentovan kao retko ko, ali grize na svakoj utakmici. Ali naravno da je bolji igrac kome se igra od onog kojem puca q.

Link to comment
12 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Nit ću ga ženit, nit ću ići s njim na pivo pa da mi bude bitno kakav je lik privatno. Ja da biram igrača iz Bajerna da igra za klub za koji navijam, Miler je prvi kandidat, uz Kimiha i Levandovskog.

 

Kimih je jezivo bitan igrac za Bajern, mislim da se o njemu ne govori onoliko koliko zasluzuje. Izuzetan all-rounder, sve zna i svuda ga ima.

Link to comment

Miler pravi švabo, krvoločan pogled kao da ništa njje osvojio.
Inače kad smo već kod priča, ne znam jel tačno, pričao ki neki naš glastos, da kan nekoj djeci u hum emisiji nije dao da mu daju gol, a tipa trebalo svaki gol određena suma da ide u hum svrhe, pa je na kraju on neki novac uplatio

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

Švajni je "dobri Švabo", koji jeste u logoru, ali pokazuje znake ljudskosti prema logorašima i često rizikuje svoju poziciju da bi im pomogao

 

 

Speaking of...

 

Klopp je čisti Kruger iz Mister Noa. :D

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...