Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

Ugasilo Footballia, na fullmatchesandshows takodje nema LŠ - gde se vi snalazite, konkretno htedoh RBL-PSG da vratim? 

 

Ima ih i dalje na fullmatchesandshows, samo moras da skrolujes ispod "video not found" gde su oni "sumnjivi" linkovi, kliknes prvo poluvreme, odvede te na payskip, uradis captcha i continue i "get link" i imas video. Malo komplikovano ali ja mislim da to traje ima jedno 6 meseci

Link to comment
9 minutes ago, Zlurad said:

 

Ima ih i dalje na fullmatchesandshows, samo moras da skrolujes ispod "video not found" gde su oni "sumnjivi" linkovi, kliknes prvo poluvreme, odvede te na payskip, uradis captcha i continue i "get link" i imas video. Malo komplikovano ali ja mislim da to traje ima jedno 6 meseci

 

Jebem li ga meni samo ovo stoji od latest a kad odem posebno na LS tamo su tekme od novembra

 

image.thumb.png.cf5ee33eefc957c3fe7db897f09243b4.png

Link to comment

Bem li ga, kod mene sve tu. Izbrisi kolacice, mozda ti vuce nesto iz historija. Ja sa ovakve sajtove obavezno 24 sata unazad brisem jer inace iskacu reklame po svim mogucim medijima. Oces da ti okacim linkove za tekmu?

 

Capture.JPG

Edited by Zlurad
Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

Hvala ti. Moram videti sta mi se desava sa fullmatches.

 

Jesi siguran da koristimo isti sajt? Pogledaj logo. Izgleda da koristis neki njihov rezrvni, mozda je zbog toga?

Capture.JPG

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...